Új hozzászólás Aktív témák

  • Panzer75

    csendes tag

    Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem. Az alany egy HP Reverb V2 Pro VR Headset. A problémám, hogy mikor szimulátorozok (Assetto Corsa, RF2, Dirt 2, stb.), a kép nem marad statikus, hanem a headset "magával húzza". Egy példa, hogy ez érthető legyen: Mikor Rift CV1-et használtam és például bent ültem egy autóban, akkor bármilyen irányban mozoghattam. Közel hajolhattam a műszerekhez, hogy megnézzem azokat, kihajolhattam az ablakon vagy akár ki is szállhattam az autóból, a térben hibátlanul mozoghattam. A Reverbnél ha közel akarok hajolni a műszerekhez, akkor távolabb tolja a képet. Ha oldal irányban eltolom a fejem, akkor a képet húzza maga után, mintha az alaphelyzetben lévő nézőpontot akarná folyamatosan megjeleníteni előttem. Ez elég zavaró. Egyébként az oldalra és a fel/le nézés rendesen működik.
    A kérdés, hogy hol tudom ezt be- vagy átállítani? Mi lehet a probléma?
    Pl az Assetto Corsa-ban mindig ezt csinálja, de volt már mikor jó volt. A Dirt 2-vel jól működött, de egyszer csak az sem volt jó. Nem tudom mit állíthattam el. Köszönöm a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák