Új hozzászólás Aktív témák

  • barcalaci84

    őstag

    válasz izomman1 #30634 üzenetére

    mennek ezek a játékok is ...ahogy fentebb írtam nem a default controller layoutot kell használni , hanem egy user által feltöltöttet...ha az sincs akkopr meg csinálsz 2 perc alatt az adott játékhoz...

    de a G2-nek új controllere lesz , amihez nyílván sok játékhoz nem lesz még ilyen kiosztás és vélhetően neked kell majd megcsinálni :)

    nagyon ritka ami tényleg nem megy ...pl La Noir egy frissítés óta nem megy állítólag

    ezeknek a lencsvideóknak semmi értelme , mert köszönőviszonyban sincs a szabad szemes látványhoz...
    a pimax 5k+ és a reverb közt zongorázni lehet a különbséget

    kétkezues lőfegyverekkel nálam nincs gond...illetve a közelséggel sincs...íjazás is tök jól megy
    követésben akkor van kisebb hiba ha sokáig (pár mp) alacsonyan tartom a kezemet vagy magasan...de ahogy meg látja a akamera akkor egyből helyreáll...
    ha mozgásban van akkor szépen megsaccolgatja h hol van épp a kontroller...
    szerintem minden tök jól végigjátszható , és élvezetesen játszható különösebb problémák nélkül...

    egy dologra viszont érdemes felkészülni :
    a nagy felbontású kijelző és a csaknem screendoor mentesség miatt felszínre kerül h némelyik játék igencsak csúnyácska :N
    egy-két játékom megleptt ilyen téren , mert korábban riften még szépnek gondoltam :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák