Új hozzászólás Aktív témák

  • barcalaci84

    őstag

    válasz s7evcsenko #27564 üzenetére

    Rift S májusban jelent meg így előtte nem vettem touchos címeket (előtte szimulatorozasra volt csak cv1, Dk2)
    Lone echo az egyik első touchos élményem volt amiért fizettem... Akkor nagyon bejott... Robo recall is nagyon tetszett... Ma már azért ha választanom kellene akkor mást vennék... Ha jól nézem meg mindig nem akciós... Ma már azért lehet jobban válogatni...
    Asgard megérte a 40 dollárt... (nem lesz akcióban idén se hisz top selling folyamatosan ennyiért is...
    BS - a 30 - t simán megeri ha ritmusjatekot akarsz... (nincs akció, drágult) A többi meg 10 dollárt se...
    Az akciós Creed-et megbantam, a Thrill of the fight teljes áron jó vétel volt.
    Walking dead simán megeri a teljes árat (csak pont szembejott a kuponkod) szerintem... Igazi akciót erre se várnék idén, csak max ilyen kuponozos regisztrálós kulcsozos...
    Vader szerintem megérte az árát, bárki jon el van ájulva tőle... A vader dojo-ja meg edzésre is kivalo...
    Szintén nem várható h ennél olcsóbban adják...

    Olyan sok nagy cím azért nincs szerintem főleg ha az egyéni izlesek is szűrik a dolgokat... Azt a pár cimet meg kisporolom... Mert úgyse akciozzak... Főleg h egyre több az új belépő a Vr világába és folyamatosan veszik ezeket a címeket teljes áron... Robo recall is meg mindig top selling..

Új hozzászólás Aktív témák