Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hmhm

    aktív tag

    válasz oceanearth #88 üzenetére

    a kilós képletre gondoltam konkrétan :)
    Ezzel én is tisztában voltam, hogy kiló szerint kell beállítani a kötést és hogy a jelölések x10-re érvényesek, mondjuk tapasztalatbol mondom, hogy kötése válogatja, én 80kg vagyok +-2kg, nekem a kötésem 6oson nyugszik 3 éve és így is csak nagy eséseknél old le, pedig minden évben fel van ''újítva'', értem ez alatt, hogy be van zsirozva, minden szezon végén kiengedem 0-ra....egyébként rám is az a jellemző, hogy ha véletlenül esek akkor hatalmasat, 1 kezemen meg tudom számolni hányszor estem az utóbbi években, remélem tartom ezt a tendenciát :D
    Nem is nekem kéne a beállítás hanem egy kezdő barátomnak, sokan javasolják, hogy vigyem el szervízbe mert a mai kötésekre nem ez a kiló alapján megállapítható skála van, hanem sok mindenből tevődik össze a dolog...a legtisztább még mindig azt mondom, ha az ember maga tapasztalja, hogy mekkorára kell állítani, ami kezdő ember lévén még jó is úgyis sokat ''borul'' :D Viszont épp te vagy a példa arra, hogy milyen az mikor azt hiszed hogy jól beállítod és egy kicsit nagyobb ívet menve meg leold a léc...ezért bátorkodtam rákérdezni a szabvány beállításra...
    köszönöm egyébként a hsz-t, jó sport ez amit itt képviselnek a topicban az emberek, az egyik legjobb ;)
    Jó síelést!
    :R

Új hozzászólás Aktív témák