Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ρσгτσ

    őstag

    válasz Guitar14 #7701 üzenetére

    "Portonak fillérekér meg adtam már el német szinkronos, feliratos NFS-eket mert ő még megérti a nyelvet."

    Sok esetben az a baj, hogy elég ratyi a német szinkron. Mármint nem jelentésében, hanem a hangokra gondolok. Carbon -nál például nem igazán tetszik, de annyira nem zavar, mert imádom azt a játékot.

    Filmeknél is néha zavaró, valamiért nem találják el, vagy teljesen mások az igények náluk. Eredeti angol vagy a magyar sokkal jobban illeszkedik a karakterekhez. Az már persze más kérdés, hogy a fordítás hogyan sikerül...

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

  • arty

    veterán

    válasz Guitar14 #7701 üzenetére

    - első rész játszását AZONNAL pótold, az A->B versenyek miatt szerintem nagyon jó/hangulatos, a kocsifizika is "köröket ver" az nfs2-re :)
    - nfs hp2 xbox-ra... oké, különlegességnek jó, de ugye "tudjuk", hogy a ps2-es "A KÜLÖNLEGES" port, szinte a széria ékköve (más fejlesztő készítette, mint a többit)
    - nfs3 a négyes birtokában skippelhető, pályák 1:1 bennevannk utóbbiban, és mindenből több-szebb-jobb úgyis (de javítson ki valaki, a hármast méltató közizlést sosem értettem a négyes fényében ;) )
    - undercovert pár éve végigtoltam, merthát "mindet" végig "kell" játszani... de... kitartáts hozzá majd, kelleni fog :D
    - nfs hp 2010 remaztert is ajánlom, hiperritka "platinázott" játékaim egyike (valójában xboxon ezreztem), így az eredeti ps3-as, xbox360as változat max tényleg csak gyűjtőként nyer értelmet, játszani nem azt kell

    ---

    jó h beindult a topik és tesztek fel gyűjteményeket :)

    igen, a ps1 tok baromi érzékeny cucc, nekem sok a borzalom állapotúm :( kár értük, mert oldalról a vastag tok viszont tök jó, informatív....

    ---

    Spuros: nyugodtan nyomasd a cd-ket, annak a lézernek úgyis vége :) nem tudom a 7700ban külön van-e a lézer cd-re és dvd-re, mindenesetre "tipikus" az elromlásod, hogy csak az egyiket olvassa. lehet próbálkozni tisztítással, ill. állítgatással, de a vége szerintem fejcsere lesz.

    ---

    Winhate: toca valahogy sose vonzott, ezek a pályaversenyek olyan uncsik (egysíkú környezet). ha lesz 2 x nfs1-em, rád gondoltam, hogy majd nyomjuk a "multit" :D

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák