Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz bambano #28789 üzenetére

    Én egy szóval nem állítottam, vagy akkor félreértettél, hogy csak annyit tenne. Nem ismerem olyan mélységeiben, hogy működési elveiről vitázzak és különösebben jelenleg nem is foglalkoztat, hiszen az iparban systemd van, akárkinek akár tetszik, akár nem. Majd ha más lesz akkor megtanulom azt 1 nap sz**ással aztán ennyi :DDD

    Két dolgot állítok, egyik az személyes véleményem és tapasztalatom, hogy szerintem/nekem/én tapasztalataim alapján tök jó a systemd. Ezzel vitába lehet szállni, csak felesleges, mert mostmár egészen világosan kiemeltem, hogy szubjektív, illetve felőlem hívhatod izolált esetnek, bár nem hiszem, hogy egyedül vagyok.
    A másik, objektíven, hogy ha talán pl. neked / te felhasználásodban nem is a legjobb, azért bőven használható és workarounddal simán megoldható minden, ahelyett, hogy kézzel kelljen bizbaszkodni, még ha mondjuk sysvinitben szebb is lenne, vagy neked jobban kézreállna/tetszene.

    Sőt, lehet, hogy többet tud a sysvinit, nem tudom. De nekem se itthon, se a szervereken melóban sehol nem volt eddig másra/többre szükségem. Azt akarom csak ezzel mondani, hogy továbbra sem vagyok semminek a hívője, pl. ott lenne a networkd is, de nem használom, mert ku***ra kevés az én igényeimnek egyelőre. De a netctl, ami nem is tudom pontosan talán Arch saját projekt de systemd mintára, az egyik legjobb, megint, nekem

Új hozzászólás Aktív témák