Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz ngabor2 #2704 üzenetére

    Végül is a 64 buittől el tudok tekinteni. Egy baromi jó 32 bites is megtenné. Debiannak örülnék legjobban. De annál nem a szépség az első számú szempont.
    Valahogy úgy tudom elképzelini a dolgokat, hogy ellátogat hozzám az egységsugarú windows júzer, és én megmutatom neki a Linuxomat ;] Ekkor a látványtól hanyattesik, utána, mikor feltápászkodott, megmutatódna neki a tudása is.

    Tehát én Debian vagy SuSe mellé tenném a voksomat. Gentoo - Fedora: ezeket még sosem láttam, képen sem ;) Milyenek?

    ''az ATi kártyák támogatottsága nem a legtökéletesebb...'' - hát, az már sajnos feltűnt. ''Vér'' Debianos jóbarátom csak lesett, hogy semmit nem tudott a konfigurálása terén előrejutni. Ez pedig még csak egy X800 volt. Gondolhatjuk, mennyire nem szeretné az X1900-at.

    ''a raid-et kezeli, ha a chipet ismeri'' - mezei VIA VT8237 déli híd, ezzel nem hiszem, hogy gondja lenne, nem egy mai fejlesztés.

    Amúgy köszi szépen mindannyiótoknak. Még szétnézek az FTP-ken és kiválsztok egy szimpatikus verziót.

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák