Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz seawolf570 #8692 üzenetére

    Kb így látom én is, csak saját szemszögemből nézve én pl profi cuccot vennék, letojnám azt a 6-10 csavarhelyet az asztalon simán átfúrnám. ;]

    Kis off:
    Visszatérve a hsz-odra, sejtettem, hogy nem 5-10 év lemaradása van egyes cégeknek, már csak abból kiindulva is, hogy valósághű fizikával rendelkező játékok sem idősebbek 12-14 évnél. Ha jól gondolom amivel el lehetett már játszani az a Geoff Crammond GP2-je volt, viszont kormánnyal még nem próbáltam, de szerintem az is nagy szó, ha azzal lehet vezérelni a jó öreg Grand Prix 2-t. Ez a játék az, amivel már el tudom képzelni, hogy kellhet hozzá kormány és elég régi. Valósághű fizikáról pedig a GT Legends az amire kormányt feszegetnék. Persze volt még GTR illetve Rally Throphy és még sok játék, ami kormányt érdemel. Profi FFB-s cuccok sem nagyon lehetnek 10 évnél nagyon öregebbek, mivel a kormány mozgás reakcióit le kellene modellezni, ahhoz pedig erős vas kell. Talán C2D korszak óta van lehetőség erre számítási teljesítmény szinten. Ha így vesszük, akkor csak tippelve, de 2-3 éves lemaradása lehet a Fanatecnek, viszont ha ilyen céget vezetnék, akkor csinálnék egy professzionális termékvonalat és egy játékosoknak valót. Szinte 4-5 kormánnyal le lehetne fedni a piacot. FFB nélküli occó termékből van annyi, mint égen a csillag, azzal nem foglalkoznék. FFB-s termékből pedig pálya illetve rally autózáshoz is lehetne mind a játékos palettán és a profik közt is 1-1 modell. Busz szimeseknek pedig max egy perecet külön árulnék állítható kormánytartóval, hogy a bill felett tudja tekerni a kormánykereket. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák