Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    válasz Joshi #49455 üzenetére

    De ezt mi dönti el? Hogy mit érzel vagy, hogy mennyire vagy gyors?
    Én tavaly év végéig egy 10+ éves dfgt -vel és forgó székkel, nulla visszajelzéses fékkel mentem.
    Szimulátor volt az általad írt felfogás szerint? Nem.
    Gyors votlam? Igen, lassú semmiképpen.

    Nem tudom hol a határ és fontos e kategorikusan meghúzni.
    Mi van ha valaki jön és azt mondja, hogy a mekafull VR és mozgó forgó rig bass shakerrel telerakva "a szimulátor" és semmi más?

    De attól még lehet lassabb mint egy régi non ffb vacakkal egy zseni. Melyik akkor a "bohóckodás"?

    Én vagyok a bohóc mert egy fa pedál tartóval gurulós székkel gyors vagyok, vagy aki több milliós cuccal tolja mégis lassabb?

    Félreértés elkerülése végett, semmi bajom senkivel mindenki tolja azzal amire futja/ amire hajlandó áldozni, az online térben úgyis a köridő számít, a címke nem tetszik, hogy aki gurulós székkel tolja az bohóc. Számomra ugyanilyen bohóc, aki hiába költ rá lassú marad. Sőt megfordítva, egy jó dd -vel kényelmesen fixen ülve/fekve loadcell fékkel könnyebben mennék gyorsan, konzisztensen. De aki átul egy hétköznapi szettbe gurulós székkel és úgy is gyors az valószínűleg ügyesebb mert kevesebb tompabb visszajelzés és egyéb zavaró tényezők mellett is megy neki.

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák