Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz Csavez™ #44695 üzenetére

    Ennek hatására mostmár én is letöröltem a forzát, innentől nekem se tetszik! :D :D

    #44693 camaro79
    a ferrari csak pályán változik ferrarivá, 200 felett, előtte 1:1 dacia feel? megkülönböztethetetlen? amikor egyszer-egyszer a piros után (szigoruan) 50ig odalépsz, az pont ugyan olyan lenne egy dusterben is? vagy amikor kanyar előtt nem lassítasz és indokolatlanul gyorsan veszed be? a pszichés hatás/fíling is smafu? :D

    #44697 fatal`
    hogy az FFB mennyire jó benne, az egy dolog, de hogy ettől még a DD forza alatt is DD marad, az meg tény :D nekem talán sose adatik meg, hogy itthon ilyen szerkezetet tekergessek, de akinek van rá pénze, attól semmiképp nem venném el azt a pluszt, amit ezekhez a "játékkormányokhoz" képest tud...
    ... basszus, amikor a t300am elől beültem egy ilyen (talán accuforce?) elé, semmiféle ffb nem volt még, de az első eltekerésnél átjárt az érzet, hogy NA EZ már majdnem olyan, mint a (valódi) kocsiban :D

    #44698 JulesTS
    életemben nem próbáltam CSW-t, de nehéz elképzelnem, hogy ennyire közel járt egy DD-hez (avagy h a DD CSL nem annyira DD, mint amennyire a "többi"), noha valójában fogalmam sincs, a thrustmasterek elől ez ilyen elképzelhetetlen világ ;)

    #44699 Csavez™
    írd már le ide hótkomolyan lécci, hogy forza alatt (pl) a g29-et ugyan olyan érzés forgatni, mint egy DD-t :D de tényleg... kéne valami ütős idézet, amit 10 év mulva is felemlegethetek!

    #44707 Neck
    éshát milyen gáz már, hogy emiatt a családi, karácsonyi fotók egész vállalhatóak, pedig ezeket illik egy legalja telóval lőni és az se baj, ha jóóól bemozdul! ;)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák