Új hozzászólás Aktív témák

  • zsozsa74

    őstag

    Én most két hónapja nyűvöm a Fana DD1-et, előtte 5 évig CSW V2 volt, ami szintén nem egy szar cucc. A V2-t 70%-on használtam, a DD1-et 27%-on (tudományosan belőve! Nem... :D ) . És mégis teljesen más érzés. A kormány szinte azonnal gyorsabbá tett. Ez time trialban simán mérhető volt, de online versenyeken is manapság már csak elvétve dobom el a kocsit és ez a kormány gyorsabb, finomabb és részletesebb visszajelzéseinek köszönhető. Pár napja egy cimbinél visszaültem kis időre a TM TX elé, amivel 2 évig róttam anno a virtuális köröket és csak a jóra emlékeztem (na jó, nem teljesen, hosszabb versenyeknél a melegedéssel együtt rendesen gyengült az ellentartása meg az ffb effektek.), és hát ég és föld volt, annyira gyengusznak tűnt az egész. Nem is tudtam vele értelmesen vezetni ott és akkor.

    Ezzel nem akarom itt az elitista attitűdöt erősíteni, mindenki maga dönti el, hogy mit ér meg neki az egész szimes buli, meg nyilván mennyi van éppen rá. De így két hónap után azt mondom, hogy nagyon megérte a cucc és egy centet sem sajnálok rá így utólag. Egyrészt nagyon nagy élmény vele menni, másrészt tényszerűen gyorsultam, mert jobban érzem a kocsikat meg az utat a dd fícsőröknek köszönhetően. Természtesen így is vannak olyan versenyzők is, aki akár egy MS légkormánnyal is elvernek. Nem lettem tőle ufó sajna, de az élmény megfizethetetlen. Vagyis majdnem... :D

    Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

Új hozzászólás Aktív témák