Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz choco01 #31520 üzenetére

    volt már valaha kormányod? játszottál ffbs/nem-ffbs kormánnyal?

    _szerintem_ bármelyik ffb-s kormány jobb, mint a nem ffb-s
    _szerintem_ élvezetes a(z ffb-s) kormány bármelyik forzával, pgr-el, flatouttal, nídforszpíddel vagy akár outrunnal és daytonával is - azaz bármely autós játékkal

    Én nem képviselem GalaHU (és általánosságban a szimulátorrajongó topik) álláspontját, miszerint vagy frankó ffb vagy inkább kontroller (úgy tudom gala az életben is versenyez igazi autóval, ill. a kormáynszettje is mindig a csúcs (vagy közeli), szóval attól tartok az ő elvárásai igen magasak... az enyémnél mindenesetre magasabbak, az biztos :D ).

    Probléma nélkül előkapom a mai napig a PGR4-et és megyek pár kört az MS kormányommal (amit te is venni akarsz), vagy a forza4-ben letudok 1-2 hiányzó versenyt a Fanatec CSR-el (hasonló, mint a hirdetett fanatec!). Sőt, ezeknél még régebbi játékok és kormányok sem állnak tőlem távol...

    Ha még jóideig játszanál a 360on és anyagilag megengedheted magadnak, kozmy szettjét vedd, az a legjobb, nyilván.
    Ha picit kevesebből meg akarod úszni, szerintem az MS kormány is jó alternatíva, ~2 játékban* szvsz jobb is, mint a fanatec (de mindenhol máshol jelentősen gyengébb!), csak a linkelt 24 ezerből próbálj kicsit alkudni.
    458at akkor vegyél, ha nagyon olcsón jutsz hozzá, tehát ha "az ffb árát a zsebedben tudod tartani" ;) (értsd: 15k a szett, valakhol jófogáson pl).

    *pgr4 és daytona alatt az én(!) fanatecem nagyon fura, a falsnál is falsabb erőket közvetít, lehet, hogy más típusok jók, nem tudom...

    (#31525) macy : hatalmas ötlet, aztán odateszi az xbox mellé és nézegeti őket! (játszani nem fog ugye tudni)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák