Új hozzászólás Aktív témák

  • C. s.

    addikt

    válasz Zozzer888 #15824 üzenetére

    Köszönöm az ötletet! Ez számítógéphez is jó? Mert a linkelt oldalon a PS 3 kategóriában van. Elfelejtettem az elején tisztázni. Sajnos nem szeretne használtat, ezért meg tudnád mondani a pontos nevét vagy számát ennek a kormánykeréknek?

    TannerHUN:
    Köszönöm az ötleteket! Mint Zozzer888-nak is írtam most, nem szeretne használtat. Ettől függetlenül köszönöm, hogy őszintén leírtad a hibáit, ritka manapság, jó ilyet is látni. Nem is hittem volna, hogy a mai világban, amikor divat (igen, divat) állandóan az esélyegyenlőségről szövegelni, ennyire csak elméleti szinten van jelen. Például a gyártóknak eszébe sem jut alapértelmezett funkcióként valami segítséget beleépíteni azok kedvéért, akik korlátok közt kell, hogy éljenek. Hogy ne kelljen mindig azt érezniük, mennyire kilógnak a sorból. Az elmélet és a gyakorlat szöges ellentétben áll egymással. Pedig nem hiszem, hogy olyan drága volna. De a profitból egy Fillért se! Elnézést a kifakadásért, csak hát ahogy egy kicsit beleláttam a helyzetbe, nagyot csalódtam! Eddig bevettem a rózsaszín propagandadumát. :B
    Vass Gyulának összejött már a verseny? :) Remélem, sikerül neki!

Új hozzászólás Aktív témák