Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz aprokaroka87 #61 üzenetére

    Legális, ugye viccelsz?
    Az emberiség mióta létezik lop csal hazudik, nem arról híres hogy a jót hajkurássza.

    És szerintem, még nem is a torrent annyira.
    A világon mennyi lehet adatforgalomba az a tartalom amit teljesen ki lehetne küszöbölni ha az emberiség nem egy gyarló pénzhajhász csaló társadalom lenne?
    Hány 10-100 millió spam van napi szinten?
    Mekkora adatmnnyiség a beágyazott reklámok amitől egy 90 perces film 115 perc lesz?
    Mennyi lehet a napi szinten kitolt app, os, rendszerbiztonsági patch, frissítés, upgrade?
    Ugye ez utóbbiak 99%-a azért kell mert van vírus, spam, betámadás, foltozatlan hiba?

    És ezek amiket utólag leírtam nem kellenének ha rend lenne a fejekbe és nem akarná bárki a banki appomat feltörni, bemászni a gépemre, zsarolni stb.

    Elkanyarodtam, de saccolom hogy ezek kiteszik a napi adatmennyiség 30%-át vagy többet világszinten.

    A FB, vagyis már Meta ha nem tenne bele a hírfolyamomba minden 4-5. helyre videoreklámot, és minden 9-10. helyre statikus promóciót, meg nem hányná tele az oldalsávot számomra kéretlennek minősülő tartalommal, és kimaradnának a buliból az ad, ads, követő, sütikövető, mindentmegfigyelő lejelentő 3.fél adatforgalmak, akkor mennyivel is csökkenne az adatforgalma...? Kb. 90-95%-al mert amúgy a posztok zöme statikus tartalom.

Új hozzászólás Aktív témák