Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ncc1701

    veterán

    válasz Kékes525 #30301 üzenetére

    Hiába írod vastagon, pont ugyanúgy semmit nem tudsz, h mi miért történt, csak osztod az észt. Ezzel engem nem zavarsz meg, de sok kívül állót viszont lehet, ez ezért veszélyes. De ilyen a net, 10 millió magyar mind szakértő mindenben.
    Március óta nem teszteltek, nem tudjuk, honnan indult a történet, mennyi volt a fertőzött, és mennyi lett mostanra, az egyes szigorítások hatása konkrétan mi lett, az enyhítések hatása mi lett. És még azt is csak egy egyetemi vizsgálatnak köszönhetően tudjuk, h 9e emberből kettőt találtak. Ugyanúgy nem tudsz tényekkel alátámasztva bizonyítani semmit, mint én sem, csak megy a fing reszelése.

    Itt károgtatok, h jujjuj 400e magyar meg fog halni, meg várható a robbanásszerű terjedés, meg exponenciális, erre mi lett? Meghalt vagy 450 magyar ember, az is 3 hónap alatt, ami kb statisztikai hiba? Fura egy járvány.

    Ja, és még az orvosok abban sem tudnak megegyezni, h akinek a szerverezében covid19 volt, de az alap betegségében halt meg, az végül is, miben halt meg? Te nyilván okosabb vagy, és eldöntöd. Én csak azt látom, h a szakik sem értenek semmit. Én egy műszaki ember vagyok, én hozzászoktam, h a reprodukálható tények mentén döntök.

Új hozzászólás Aktív témák