Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz Darmol #25660 üzenetére

    Nem kell beleköhécselnie, elég, ha orrtúrást követően összetapperolja, vagy ráugat (ezt láttam a hogyan készülben), amúgy a felvágottakat is kézzel pakolják, pedig gépnek kellene. :U
    Nyersen, aha, már a covid előtt is beszopták, volt is belőle balhé.
    Azt meg sem merem említeni, ha már valaki nyers zöldséget enne, célszerű frisset, nem fagyasztottat.
    Nagy valószínűséggel nem úgy fertőződsz el a mirelittől, hogy belül dögvész, kívül meg patika. Hanem, amikor a fél város csövije utáni
    busz kapaszkodás után az árufeltöltő, meg te és a kasszás összefogdossa, végigmegy, azon a szalagon, ahová előzőleg a földről kosarat pakoltak, felvágod és nyami...
    Meg kell főzni, nincs mese!

    Az egyszer használatos maszkot is mosom (már első használat előtt). Nem célszerű, de ez van. :(
    Mivel baromi vékony, túrok még mögé papír zsebkendőt.
    Nem akárhányszor mosható, mert szétmegy hamar!
    A festőmaszkokat (papírszerű) meg pihentetem, aztán, amelyiknek még olyan a szerkezeti integritása átfúvatom hajszárítóval (kb. 70 fokot tudhat). Covidot nem pusztítja, de bakteriális tüdőgyulladás sem szebb halál. :( Majd megpróbálom kimosni, de szerintem szétázik.
    Van, aki a szelepes 1x-es maszkokat is mossa, meg a papír betétest, ez nem tudom mennyire használható mosás után, szerintem semennyire. :F
    Nagy örömmel nézem, mikor én egyszeres FFP0, vacakban állok sorban, melós bácsiknak, meg dupla szelepes FFP2-3 lóg a nyakában. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák