Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Joci10 #28 üzenetére

    Mondjuk azért ha már őszinteségnél tartunk, azt is érdemes hozzá tenni, hogy a COD szériának szüksége lenne egy szintlépésre, egy változásra, amit azért remélem megkapunk és ezért szeretnénk sokan a felvásáslást. ( Sony nem akarta megvenni, ha ők akarnák megvenni akkor is ezt mondanám) hogy remélem azért ezzel mi játékosok is nyerni fogunk. Mondom ezt Ősöreg COD játékosként.
    A mostani részben is már nem tudom hány órám van benne, rengeteg.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • Neurotoxin

    őstag

    válasz Joci10 #28 üzenetére

    Azért álljunk meg egy szóra! Ezt az egész haterkedést a Sony és közvetve a PS tábor kezdte a siránkozással. Az összes PS fansite oldal állandóan azon tapsikol örömében, hogy mennyire jó ez az ex, mennyire jó az az ex, úgy viselkedik mindenki, mintha csak az "egyigaz" platform létezne, a csapból is ez folyik. Miközben sokan elfelejtik, hogy volt egy Xbox360 era is Magyarországon, de persze tudom, hogy majd megkapom, hogy miért is ment akkor a szekér....Most, hogy úgy néz ki, a Microhoz kerül néhány stúdió, bekerül a termékeik java része a GamePass-be, aminek az Xbox community örül, továbbá látszódik a reménysugár, hogy a platform is megindul a boldogulás útján, az a PS tábor szemében egyből egy hatalmas szálka lesz, amire a "Fúj, fúj, szemét Microsoft, elveszi tőlünk a COD-ot is"-el kell reagálni. Persze, a Micro az Antikrisztus. HALO: Hmm, ez is egy érdekes történet, az Infinite gyakorlatilag beleállt a földbe, alig játszanak a multijával, annak ellenére, hogy ingyenes. Pedig az EA még utóbbi megjelenését hozta fel okként, hogy miatta fogyott rosszul a BF:2042....kicsit "vicces" ez a hozzáállás. Nem tudom, aki megakarja érteni, úgyis megfogja, akinek meg nincs benne a fejében, annak magyarázhatom.

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

Új hozzászólás Aktív témák