Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KisTücsök

    addikt

    válasz 7600 GS #8889 üzenetére

    Ezzel nagy bölcsességet nem mondtál, de szerinted lenne értelme elküldeni Mou-t (bár már azt érzem, hogy ő is menni akar)? És tegyük fel odavinni Carnlot? Vagy inkább megfordítom, szerinted Mou tehet róla, hogy lassan 3 év alatt nem sikerült úgy felülkerekedni a Barca, ahogy azt Perez papa szeretné? Mert gyakorlatilag ez már erről szól szerintem, hát azért jött egy kupa, szuperkupa meg egy bajnokság, és még egy BL azért mégis csak jöhet, habár nincsenek jó helyzetben. Tavaly jobb volt a Real a Barcanal, ezt mindenki tudja be aminek akarja (nem volt már motivációja Guardiolának, stb). Szerintem vihetnek oda akárkit, lesz egy-egy rövidebb időszak (mint pl a tavalyi fél év), amikor jobbak lesznek, de amíg le nem cseng ez a Messi korszak (vagy Xavi? Ini?), addig összességében nem igen. Vagy elkezdik megint felvásárolni az aranylabdásokat (haha, csak kit?)...

    Enzolord: Na igen, nem pont azokra az időkre gondoltam. De való igaz, ha most döntőzne a két csapat, jóval szorosabb lenne szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák