Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz cyberkind #61799 üzenetére

    Hát igen, de valahol mindenki bolond... :D

    Jó ez így, Carlo papát mindig szerettem, és az Ő kiállása illik a Realhoz. Mou-t is bírom, de az Ő lezsersége jobban illik a Chelsea-hez. Ez így nagyon el van találva, ritka hogy egy edző így összeillik a csapatával. De talán mellettük megemlíthetem Rudi Garcia-t is, mert helyette sem tudnék olyat kívánni aki jobban illene a Rómához, de talán jobbat sem.

    Nálam még mindig úgy kezdődik a legnagyobb aktív kapusok listája hogy Buffon(igen, gyökeres AS Roma szurkolóként) és Real-CFC szimpatizánsként Casillas és Cech, utánuk jöhetnek a fiatalok bármilyen tehetségesek is mint Neuer és Courtois.
    És ha már itt tartunk, Petr Cech is hiányozni fog még a CFC-ből, persze Courtois-é a jövő, de ha ő nem bevethető..... No nembaj elvileg jön Rómába másodvirágozni :D

    (#61801) pohár: Ja, csak azt elfelejtik, hogy szellemileg és lelkileg is lehet valakinek problémája mert ők sem robotok. A jó teljesítményhez meg erős adag önbizalom is kell szerintem.

    szerk. Az írással kicsit levezetem a feszültséget is, hogy fordítottak a bőregerek. :) :((

    barca0519951: Bale igazán elmehetne leszedetni azt a borzalmat. :K Nagyon gáz :W

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák