Új hozzászólás Aktív témák

• mephi666

nagyúr

válasz sh4d0w #150640 üzenetére

fél füllel hallottam az irodából, hogy munkatárs: "hát nézte ezt a magyar válogatottat, elaludt a meccsen és a 70. perc után ébredt fel, amikor 2-1-re vezettünk, majd egyenlítettek a németek és ennyi volt... megint nem bírtak végigjátszani 90 percet, nem tudják, hogy addig tart egy meccs... kár-kár-kár..." :) ...aztán az 1. és a 2. félidőben is voltak 20perces időszakok, amikor konstans német nyomást kellett állni... szerencsére egyszer ez lépett oda, egyszer az, máskor meg a harmadik kifejelte... plusz a szerencse is mellénk állt, így bírtuk... éreztem, hogy nincs csapat, ami ezt végig kibírná (sőt megkockáztatom, hogy nagyon sok csapat eközben 3-4 gólt simán bekap) ...becsúszott azért 1-2 védelmi hiba, de ne felejtsük el, hogy nálunk nem VVD+De Ligt alkotja a védelem középpontját :K nyáron azt várom legjobban, hogy Szalai hova lép tovább... jó lenne, ha valami normálisabb európai csapat fix belső védője lenne hosszú ideig

#150641: izé, nézted kik voltak az ellenfeleink? :) csak érdekességképp: mindhárom csapatban van játékos, aki egymagában többet ér, mint a teljes magyar keret... sőt Mbappe egymagában kb dupláját éri... bajnok klubcsapatok, topcsapatok és bl-győztes/bl-döntős csapatok játékosai nagyrész... mellékesen a portugálok/németek/franciák hárman több eb-címet gyűjtöttek be, mint a maradék 5 csoport 20 csapata összesen :K arról nem is beszélve, hogy az előző vb-ket is a németek meg a franciák nyerték