Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz sh4d0w #141199 üzenetére

    Garancsit nem tudtam. Azt tudom, hogy a kopasz totálisan alkalmatlan a feladatainak ellátására, szerintem Fradi szurkolók nagy része esti imájába foglalja, hogy minél tovább maradjon :D
    E tekintetben mindenképpen szerencsések vagyunk; a politika sajnos mindenhol jelen van, nálunk is, igen-igen vaskosan, de legalább két olyan ember vezeti a Klubot, akinek valóban zöld-fehér vér csörgedezik az ereiben. Szívügyük a Ferencváros.
    Ráadásul hosszú évek után belátták, hogy valóban szükség van egy szakmai vezetőre, aki végül - ha nem is így hívják - Hajnal Tomi lett, aki nem csak, hogy jócskán intelligensebb, mint egy átlagos (ex-)játékos, de még igen komoly kapcsolati tőkével is rendelkezik és elképesztő munkamorállal és alázattal. Jöhetett ide Tökmag, Lágygumi, Zubkov - az utóbbi évek legnagyobb igazolása egyértelműen Rebrov és Hajnal.

    Houri nélkül elég nagy gondban lennétek. Ő viszont tényleg kivételes játékos, a mennyei egyik legjobbja. De ha nem nőnek fel hozzá a játékosok, átutazóban lesz csak Fehérváron, hamar továbbállhat. Igen, Őt én is el tudnám képzelni Fradi mezben, de ennek esélye is 0,0%, a Vidiből nem igazolunk és pont.

    Nem tudom, Sousa-ra van-e reális esélyetek, szerintem ő bőven a mennyei szint felett áll - persze Rebrov is. Az biztos, hogy nagy vétel lenne, ráadásul ő még Fradista szemmel nézve is szimpatikus volt és lerítt róla, hogy nem csak a monitor előtt volt jó játékos.
    Hozzá kell tenni, akkoriban a Vidi emelkedett ki a mennyeiből úgy, mint most mi - a játékoskeretet illetően is, és még csak nagyon erős ellenfele sem igen akadt. De a nemzetközi eredményei végképp elvitathatatlanok.

    Mondjuk úgy, hogy nem a második kedvencem a Vidi :D De nem vagyok a "gyűlölünk mindenkit" kategória. Én nagyon örülnék, ha lenne négy-öt Fradi-erősségű csapat, az nagyon jót tenne a bajnokságnak. De én is úgy érzem, ez állami pénzek nélkül gyakorlatilag lehetetlen. És hiába a Fradi az egyetlen talán, amely piaci alapon is el tudna működni (MOST MÁR!), de jegybevétel (+merch) nélkül képtelenség.

    szerk: Az 141200 hozzászólásoddal tökéletesen egyetértek, annyival egészíteném ki, hogy szerintem a covid miatt nem csak az állami pénzcsap elzárásával lesznek, lehetnek itt nagyon nagy gondok - a covid viszont mindenkinél beüt többé-kevésbé, senkit sem kímél, én hatalmas átrendeződést vizionálok, rövid időn belül jelentősen eshetnek az átigazolási díjak és a fizetések és nívós klubok kerülhetnek csődközeli állapotba - de erről a minap már beszéltünk is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák