Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz DeathAdder #119755 üzenetére

    Rátapintottál a lényegre. Ezt nem értem én sem. De megpróbálom meggyőzni magam azzal, hogy nem vagyunk egyformák. :)

    Ja, ha már ott tartunk, hogy kit mi nem érdekel, engem pl. a spanyol bajnokság hagy abszolúte hidegen, sőt még talán utálom is. Nem tudom, miért, pedig ott állítólag minőségi futball zajlik, és még spanyol sem vagyok. :P :DDD

    Az biztos, hogy jót tenne (vagy tett volna) minden kétkedőnek, és "semlegesnek", ha lenne valamilyen kötődése a magyar focihoz. Beleszületett volna egy közegbe, hagytak volna rá valamit a fociból a szülők, nagyszülők, vagy akár ki is járna a barátokkal gyerekkora óta a helyi csapatnak szurkolni (tökmindegy, hogy NBI, vagy MegyeIII), meg ilyenek. Ha ez kimarad(t), és még nem is túlságosan nemzeti beállítottságú az egyén (anélkül, hogy bárkit is megbántanék), az pl. lehet egy erős ok arra, ahogy sajnos elég sokan viszonyulnak a magyar focihoz. És persze látom én is, hogy mostanában mennyire (túlságosan) beleszól a politika a honi futballba, de csak erre fogni az egészet is elég nagy balgaság. Emlékszem én rá, 10-15-20 éve is tele voltunk ilyen véleményekkel, pedig akkor még más volt a helyzet "ott fent", és nem öntötték talicska szám a lóvét a fociba. Vagy öntötték, csak máshogyan, és nem tudtunk róla.

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák