Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz NyxNyxNyx #114876 üzenetére

    Ja, hát annyira tipikus hogy pont akkor van egy korszakos csapat a világ legjobb edzőjével és korlátlan büdzsével amikor végre jók vagyunk. Abszolút egyéni rekordok a PL érában, de lényegében baszhatjuk :D Persze, naná hogy nem akkor történik ez, amikor 81 ponttal bajnok valaki a második 71 pontos csapat előtt :D
    Nem gondoltam túlságosan komolyan amikor megprognosztizáltam, hogy végre topcsapat leszünk és bajnokok lehetnénk, de ez a forma pont egyidőbe fog esni majd egy Guardiola féle űrcsapattal, de azért meg fogjuk dönteni a legtöbb pontot szerző második helyezett rekordját :D (amit asszem most is mi tartunk :DDD ) aztán néhány év múlva meg lehet megint középszerek leszünk.. evvan..

    Ja amúgy igaz, össze sem hasonlítható a csapat a tavalyival, psg meccset leszámítva mintha minden meccsen úgy állnának ki, hogy jobb a keretünk mint az ellennek és majd valahogy megoldjuk. Legalábbis ez az ember érzése, ég és föld a tavalyihoz képest.

    Mondjuk engem nem zavar, sokkal felnőttebb foci ez, mint lerohanni az ellent aztán a végén kifújni és nyelni a gólokat, de az biztos hogy ilyen barszákat kevesebb eséllyel lehet így megverni mint egy csúcsra járatott gégenpresszinggel.
    Ez lehet szándékos, hogy maradjon később is szufla (bár tavaly is később jött a nagy forma) de lehet a másodedző távozásának oka is, idővel kiderül :)

    Simán lehetnénk pechesebbek (tegnap a watford megkapja a jogos tizit 0-0nál, Son megkapja a tizit a legvégén, Mahrez berúgja a tizit, fulham érvényes vezetőgólját nem veszik el, ami kontrából szabálytalanul gólt szerzünk etc.. szóval jelenleg törékeny ez a csapat, koránt sem az a 3-4 xG-s dózerolás minden meccsen mint a szitinél)

    #114877 - végül is igaz, csak nehogy a mu kilóra felvásárolja Pochettinot, ettől tartok kicsit :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák