Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz NyxNyxNyx #105532 üzenetére

    Bale 2. góljában mi volt a potya? Az első Benzemas abszolúte az, de Bale a másodiknál lőtt egy hatalmasat, amit Karius rosszul védett, de akár fogalmazhatunk úgyis, hogy nem tudta kivédeni Bale bika lövését. Azért ez nem a potya szint. Más neki dobni kapusként az ellenfél csatárának a labdát és ez, remélem érzed a különbséget. Én ezen akadtam fenn. Ilyen formán, ezt a lövést én nem is tekintem mázlinak, függetlenül attól, hogy a harmincegynéhány előző meccsén max egyszer hibázott durván.

    "Egyrészt a smiley-t teljesen másik dologra írtad" Na igen, ez jogos, de, ha kiakadnék, egy darab smiley se kerülne sehova se :D

    A Pool gólt pusztán irónikus módon említettem az adományozós/mázlis mondatra:)

    És igen, abban egyetértünk, hogy (és ezt egy másik kommentelő is írta nemrég) legyengült a Pool Salah kényszercseréje után, de volt rá épp elég ideje a csapatnak, hogy összeszedje magát. Nem jött össze.
    Ehhez a mázlis dologhoz még annyit tennék hozzá, hogy mindkét csapat részéről voltak elég jó helyzetek, több gól is lehetett volna - bár, ha egy is bemegy, akkor megint más lesz a meccs képe - illetve még az, hogy (bevallom) én speciel nem szeretem ezt a mázlizást, mint fogalmat. Úgy alakult ahogy.

    [ Szerkesztve ]

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák