Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz venember83 #105307 üzenetére

    Egyetértek vele, nekem is hasonló a véleményem, csak nem tudtam így leírni :D

    Nainggolan képtelen volt betartani Martínez szabályait, nem tetszett neki, hogy nem alapember.
    Ugye próbálkozott vele korábban is, csak hát éppen az derült ki számára, hogy a faszi nem igazi kerettag. Gondolom az edzőtábor alatt is voltak negatív tapasztalatai..

    Szerintem is vicces ez a nagy sajnálkozás sajtóban. Dembelé hiányát a kutya nem kérdőjelezné meg, hol ott az egész PL egyik ha nem a leginkább alulértékelt játékosa. (érdekes viszont hogy pl. Emre Cantól meg úgy el vannak sokan szállva)

    Mindig lesz olyan játékos akit a képességei ellenére az edző nem kedvel. Csak akkor miért nem mondja ki nyíltan, hogy fiam te egy remek játékos vagy, de alkoholista és nikotinfüggő, és a modorod, a habitusod miatt nem vagy igazi kerettag, jogom van feltételezni hogy ez nem lenne a keretre jótékony hatással ezért inkább mást viszek ki helyetted a vb-re.

    Érdekes Klopp is -mint később kiderült- azért engedte el a tél közepén Coutinhot mert látta hogy mennyire zavart okozott a csapaton belül hogy már nem akar ott futballozni, ráadásul a kis szarházi próbálta maga mellé állítani a csapattársait is.

    [ Szerkesztve ]

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #105307 üzenetére

    & DeathAdder:
    Egyben, pontokba szedve válaszolnék nektek ha nem gond.

    1) Ez a pali annyira objektív, amennyire a #besztlíg szemüvege épp engedi.
    De hát mindenkit is ismer, mindent is tud, tehát aki #besztlíg csapatban játszik annál indokolt a középszer ellenére is magas piaci érték és amúgy is jobb mert... Kommentekben vitatja is Nainggolan "szintjét", szerinte nem klasszis a posztján és "minimum united vagy arsenal, juventus szint". Ezek után gondolkodtam el azon, hogy foglalkozzam-e a kérdéssel és arra jutottam, neki nem, de nektek mindenképp szeretnék válaszolni.
    Persze nem tagadom, vannak jó meglátásai, elemzései.

    2) A 2. pontja hülyeség. Nem kell mindenáron kimosdatni. Azt hiszem futballról van szó, az öltözőtől a pályáig, nem pedig Witsel, Fellaini és Martínez védőbeszédről. Ivott, cigizett, gyorshajtott, késett 3 percet, lassabban köti a cipőjét, sőt még a sportszárat is kiszakítja. :Y Na szóval, Cruyff is dohányzott de tudjuk mit tett a pályán, más is dohányzik és iszik csak titkolja. Értem, hogy a pc világában élünk, de hányok attól, hogy amiről nem tudunk az nem fáj. Ő, de menjünk csak vissza picit. A késésért miért csak őt vette elő az újságírók előtt? Hmm... Meg Ninja bomlaszt, ja persze, hihető azok után amit a társak mondanak róla a Rómában. Maradjunk annyiban, hogy fontos az öltözői jelenléte. Bocsánat ez nem az óvoda, nekem is dohányzik pár csapattársam én mégsem dohányzom, nem hiszem, hogy miatta válna bárki nikotinfüggővé a klubjában.
    Na a lényeg, hogy amíg csúszik mászik fut mint a barom, küzd minden labdáért akkor legalább ne a pályán kívüli életmódja miatt rakják ki, ugyanis úgy fest nincs hatással a teljesítményére.
    "Dembelé az elmúlt években stabilan a PL legjobb középső középpályásai között volt, skilljei simán pótolhatatlanok egy olyan csapat számára, amelyik rendre bajban van azzal, hogy mit kezdjen egy komolyabb letámadással." Amikor Radja nincs ott az AS Roma kezdőjében, szalmaszálon függ a középpályás játékunk stabilitása és sikere úgy támadásban mint védekezésben, olyan ez, mint amikor a fatorony játékban a támasztéknál kezded a bontást.

    3) Taktika mi?! A sokat látott Kele János. Mindenki 3-4-3-as és 3-4-1-2-es felállást vár, Mexikó ellen De Bruyne mégis az 5-3-2 miatt akadt ki Martínezre. Ezek után meg ne merjen húzni mást, ha már a felállás miatti taktikai berendezkedésre hivatkozik. Vagyis húzza csak meg, aztán menjen a πtsába.
    Amúgy itt is kapóra jön a Spalletti - Di Francesco váltás. Három azaz 3! különböző szerepkörben játszatták és kifogástalanul megoldotta a védekező és a támadó felfogású játékot is, box-to-box ahogy mondják. Nem szubjektív vélemény, bárki megnézheti a statjait, értékeléseit és meccseit.
    Százszor sokoldalúbb játékos ő, mint sok más és ezzel nem Dembélé érdemeit vitatom, neki is ott a helye, De Bruyne is egyértelmű bár nem is ugyanaz a játékstílus.
    De ne gondoljuk túl, egyszerűbb is lehet a képlet. Mi van akkor ha kidől valaki? Fellaini, Tielemans, Witsel és
    Dendoncker közül ki az aki -most hagyjuk ki Radját- minőségben pótlást jelent? Ne vicceljünk.
    Azt írja, "Martínez szerint túl fegyelmezetlen" CM-ként. Tehát mégis viccelődünk, mert ez vicc annak aki követi a játékát, ismeri a szerepét vagy szerepeit és látja miként csapódik le a pályán a hiánya.

    4) A mezszáma, és az én kedvenc számom is, tehát legyen 4. pont. :D
    - kérdés a 40 millióért - Ki is bomlaszt valójában tisztelt szöv.kap. úr?
    a) Egy edző, aki nem talál megfelelő taktikát a csapatához, ezért nem tudja kiaknázni a full teljesítményt.
    b) Egy edző aki csak egy embert emel ki a sajtó előtt, mindig más és más a kifogással, önigazolást keresve.
    c) Egy edző, aki kitesz egy ilyen kaliberű játékost, aki mellett ezt követően is nyíltan kiáll pár társa.
    d) Egy játékos, aki buliban ivott, cigizik, mindezt fel is vállalja, de cserében a pályán mindig 110%-ot ad.

    Segítségek: Felező (nem ajánlom mert ha kimegy a d, akkor nagyon nehéz lesz válaszolni). Telefonos segítség (azt ajánlom Kele Jánost hívja, különben könnyen kompromittálhatják). Közönség (nos, ezt végképp nem ajánlom, a zúgolódást hallva, csak egy lehetséges választ tudtak kizárni...).

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák