Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz grizlisandor #190152 üzenetére

    Ennél sokkal egyértelműbb sem ér tizit ennél a féregnél. :)
    De azért vicces, hogy hirtelen mennyi kommentet és hozzászólást olvasok, hogy elmaradt a tizi, a rablás május 31-én pedig el lett bagatellizálva mert José meg a romanisták csak feszkóznak. Webb el is ismerte Mounak, hogy az volt.
    Taylor egy Kassai féle egocentrikus de komplexusos retek, aki ebből kifolyólag imádja középpontba helyezni magát és a nemlétező tekintélyét azzal kivívni vagyis megpróbálni, hogy az őt kérdőre vonó tehát számára ellenszenves játékos vagy edző csapata ellen fúj egyoldalúan, ha kell elsőre sárgáz belső védőt védekező középpályást majd ha valaki reklamálni mer csak ráerősít egy lappal.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Salah okos és tudja hogy így akciógólnak írják!
    *okosnégermém*
    Azért legközelebb adja csak át Szobinak... :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Kezdődik a szopatás, Belotti gól elvéve les miatt, cipő orrának a hegye lett behúzva, legyünk urak 2 centi.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz atee_13 #190636 üzenetére

    Most tizit ajándékoz a WHUnak.
    Am elég vicces ez a sok új bozótharcos a Chelseaben. A Disasi mindent visz. Legalább drága volt? :DDD
    ----
    Remélem ezred mp és mm pontossággal megvolt nekik az indítás pillanata is ha már itt ilyen pontosak.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #190827 üzenetére

    Elvileg komoly. Több mint egy hete megvan a kontakt, konkrét tárgyalásig is sikerült eljutni, a vezetőség is Londonba utazott. Mourinho személyesen beszélt Lukakuval és meggyőzte az átigazolásról, hajlandó a fizetéséből is lejjebb adni, mivel a Roma legfeljebb 8 milliót adna neki, ami egy 4 millió körüli vágást jelent.
    5 millió eurós kölcsön + vételi opciókon megy az egyezkedés.
    Én valószínűnek tartom, hogy amennyiben beválik lesz valami deal Tammy bevonásával.

    Tudom hogy nem hihetem el neki a mezcsókolgatást, irritálni is fog az a mozdulat, de azt kívánom legyen belőle sok. Amúgy pedig Mou fogja tudni használni és talán ez is egy olyan igazolás lenne ami a Rómának is jó jelen helyzetben és a játékosnak is.
    Tudom elásta magát az Internél és a Chelseanél is, de nem tud érdekelni ha nekünk segít, az pedig pozitívum hogy nem érdekelte az arab foci sőt hajlandó kevesebbért jönni és súlyproblémája sincs jelenleg. Meg amúgy is, aki felhúzza a mezt az addig sérthetetlen amíg nem játssza el a bizalmat és szeretetet.

    Azmoun közben megérkezett Rómába, jelenleg ugyan sérült de nem is a kezdőbe jött, hanem Dybalát hivatott néha tehermentesíteni, kölcsön plusz tizes körüli opció nem nagy ár érte, kreatív, Joséval kedvelik egymást, technikás, kreatív, jó mentalitású játékos.
    Szerencsére Belotti is egész jó formát mutat, így már nem is olyan vészes a keret minőség és mennyiség alapján sem, de szerintem hoznak még egy védőt.
    Mou pedig újabb ifit emelt fel, Pagano brutál jól nyomja 18 éves kora ellenére higgadt és nagyon jók a hosszú labdái bőven van benne potenciál, Paredeshez hasonló akinek szintén örülök hogy a tékozló fiú hazatért, jól is játszott, a kedvenc videóm amikor a J-nél volt egy játék hogy x idő x kérdés és a végén soroljon fel 5 olasz csapatot erre reflexből elsőre bemondta a Rómát :DDD .

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz BenHans #190871 üzenetére

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #190876 üzenetére

    :DDD Maradjunk annyiban hogy nagyon jól tud játszani, ha leülepszik a fejében az iszap.
    Öreg José ért a pszichológiához, valószínű kell kis heresimogatás neki hogy el tudja hinni hogy itt ő a károly, kap majd szép bemutatót igazi szerecsen gladiátorként és öröm bódottá, anyuka pedig woodoozza csak az ellenfeleket, meg a qrva kapufát amiből a topligákban toronymagasan első volt a Roma.

    #190878Ringman:
    Valószínű a természete felülírja a szellemi képességeit, jön egy kis sértődöttség vagy valami és jön a fullkretén.exe futtatása rendszergazdaként csökkentett módban. :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #190887 üzenetére

    Fú de nagyon nem amúgy. :DDD Olyan kókler neveket dobált a sajtó, hogy fogtam a fejem, mert a Pro Vercelliből jobbat lehet hozni. Ezért tűnhet úgy hogy optimistább vagyok azokkal akik legalább tudnak focizni.
    Pl viszkettem az ötlettől hogy McTomi jön, csak fohászkodni tudtam hogy a) ne b) ha jön, gyorsan elviszi a reptérről a Bárszá c) esetleg véletlenül elkezd focizni és jó lesz és beválik.

    Látod nem is értek én ehhez, a Bayern elviszi Tuchelnek. Szóval tuti extraklasszis a srác, már nem is fél annyira a labdától.

    Lukaku mezcsókolgatásától is megugrik a gyomor. Ettől még jó csatár, egy olyan profil ami segíthet.

    Egy Dybalának egyértelmű hogy örül az ember, Aouarnak is, Paredesnek is már csak azért is mert a mi farkasunk kölyke. Sanches esetében a sérülékenysége amitől tartottam és be is jött sajnos, pedig jól mozgott.
    Nem örültem Ibanez eladásának mert NDicka hiába jó, kell neki idő hogy megszokja a rendszert. Lllorentében sem bíztam csak azt reméltem hogy rutinból hoz egy átlag jó szintet, aztán hála az égnek ezt sikerült is beváltania.

    Az iráni Messiben meg van potenciál, de sérülékeny, nem is a kezdőbe lett igazolva szerencsére, kiegészítő embernek megfelelő lehet. Januárban jön elvileg a kis brazil srác, róla ódákat zengett néhány játékos analízissel foglalkozó lap, meg az eredményei is jók, simán berobbanhat Európában is, de nem hiszem hogy taktikailag elég fegyelmezett, tehát idő kell majd neki.

    PS. AS Roma 2 meccs 1 pont 3 kapufa , hát elkezdődik...
    Az eddigi két ellenfélnek összesen 5 kaput találó lövése volt ebből kapott a Roma 4 gólt.
    Helyzetek minősége alapján summa 0,88-as xG-ből kapott a Roma 4-et.
    Kell a Lukaku meg muter woodooja. :K

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Napasztmek, az oké hogy mondtam hogy szerecsen gladiátorként lesz kezelve, - remélem a gólvágó sarut hozta -, na de hogy az első freskón George Floyd lesz, na azt nem láttam jönni. :DDD :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz mephi666 #192416 üzenetére

    Hát igen, közelről lefejelte kézre mégis büntető, ráadásul a VAR szól. Ennél egyértelműbbet nem szabad csak lefújni, pláne ha döntőben fordul elő.
    #fckndisgrace #robbery #rattonytaylor

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #193760 üzenetére

    Ezt megerősítendő írom, hogy pl a Roma felvette a kapcsolatot idén nyáron a Freiburggal, Sallai szerződése 2025-ben lejár így érdeklődnek iránta egy kedvező opcióval januárban vagy legkésőbb 2024 nyarán.
    Tehát a gép kiadta az ő profilját és ahogy tovább szűrtek is fennakadt a rostán, majd ezek után küldött a Roma megfigyelőket a szerb - magyar meccsre.
    Nincs kérdés, azonnal rendelném a Sallai mezt, amit akkor is büszkén hordanék ha később egy kezemen tudom számolni a góljait. :)

    #193752forceberg: Enyhén demagóg már ez... Igen, nekem jobban indult a napom, bár még jobban éreztem volna magam ha nem vagyok beszari és ahogy terveztem megrakon egy húszassal hogy hazai vagy x esetén tét vissza plusz olasz hazai 0-1 hendivel, summa 3,5 szorzóval. Az a szép hogy már csütörtökön mondtam havernak hogy ezt meg kéne játszani. :W :( Mi magyarok örülünk a nemzeti sikernek, pláne ha anyagi haszon is van rajta. ;] :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Fu de sz@r meccs volt ez a BVB - Werder Bré :U
    Mintha most játszottak volna először együtt a játékosok, egyszerű labdaátvételek nem mentek, technikai hibák, elpocsékolt helyzetek, nagy elánnal előadott döcögő játék, védekezés lyukai szaladgálással palástolva.
    Mint valami edzőmeccs amit már nem lehetett lemondani.
    Legalább nyert a Dortmund, a gól szép volt, a gólpassznál az észrevétel még szebb, még akkor is ha csak a vörös szőnyeget nem tette le a Bré két védője.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #193984 üzenetére

    Olvasgattam, néha még írtam is, de sajnos úgy hozta az élet, hogy a foci helyett gond töltötte ki a gondolataimat.
    Néztem természetesen a Rómát meg a válogatottat, követtem Szobit, a Mourinhos meg egyéb hülyeségekre nem volt idegzetem reagálni, lehet jobb is. :D
    Ez a tipszmikszűté olasz módra sem érint meg, ez nem jelent egyből bundát, ráadásul az a nyomorult aki köpi a neveket full kamut is szór. Amíg nem manipulált meccset valamelyik hülyegyerek addig szerintem a csapatokat is békén kell hagyni őket meg max erre a szezonra eltiltani, ha olyan, de sima tiltott játékért csak menjen valami kurzusra hetente.

    Ha már fogadás, a "drága jó szeretett" 'pool nyerje már meg 10 ember ellen ha kérhetem. A sok okos még hendivel dobálta őket, tudtam hogy az nem lesz oké, inkább a H + 3,5 gól alatt. Mondjuk lehet segítene ha nem a fürtös kézilabdásra játszanák ki a szabadot.

    szerk. Ez meg nem tizi. Jól van. Mondjuk az EL döntő után nem is számítok másra egy ilyen belterjes szigetlakó fehérpálcástól.

    szerk2. Na, a kéz az tizi lesz, fő a következetesség ha már az EL döntőt az imént hoztam fel. Patkányok.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #194010 üzenetére

    Ugye?!

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Grande Mou! Papám, de szeretlek. :D
    Con Mourinho fino all'inferno! 💪🏻☝🏻
    Legnagyobb mester, bármit magyaráz a sok kibicpacal.

    pekoka: Előző szezonban a top5 bajnokságban elvileg a legtöbbet a Roma lőtte, idén is jól állunk ebben, talán 8 van már ha jól számolom EL-t is beleértve. :W

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz mephi666 #194843 üzenetére

    Elvettek tőlük egy gólt is. Kabaré. [link]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz mephi666 #195620 üzenetére

    Szobi kilőtte a vaddisznó fejét! :D :C

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Kerkez kiállítása erősen véleményes.
    Ezen felül Nego, Nagy Zs és Nagy Á igazán feledésbe merülhetne.

    Nagyon kéne az a gól. De egyesek itt nem csak futásban de fejben is lassúak.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Ezt is de beszopta a sporika.
    Bammeg hol a var?

    Tibiajax: :C :U grat
    tudom tudom, prop termék stb bs.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Na legalább a sok károgó csutkapöcs nem rángathatja a bébirépát hogy na ez sem sikerült, megvan az EB részvétel.
    Mondjuk mindig találnak okot a fröcsögésre, fröccsent a fos nem tagadom, de nem érdemeltünk vereséget mert volt itt kamupiros meg kamutizi ellenünk.
    Na most már oda kell **szni a csoportelsőségért.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz sh4d0w #195694 üzenetére

    Jó kérdés, azt hittem párom elkapcsolt és másik meccs szakértése megy. :DDD
    Az x vagyis az egy pont simán megérdemelt, na de jó meccset játszottunk... ...volt olyan is. Mondjuk előre sejtettem, hogy a válogatott és a dráma kéz a kézben járnak, mindenesetre jobban esik ez így, mint egy utolsó perces Ibra gól. :D

    Ez a himnusz mindent vitt. :DDD Olyan volt mint a meccs. :))

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Na Szobi szopira tette a fél negró csapatot. :C :R

    Gyáááá. Miázhogykátttűűű??!

    MAGYARORSZÁG! ♥

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Na, 96iflow is boldog lehet :))ő megmondta hogy köll, filozofálhat tovább a gyógytesi papírra várva.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Dibusz :C :C :R Ki ez a pali! :DDD :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz grizlisandor #195837 üzenetére

    Megkapjátok cserébe Tammyt. Remélem egy extra ruppo nélkül. :DDD
    Amúgy is minek annyi pénz? Még többet tudjanak kidobni flopra? FFP úgysem gond arrafelé nem?

    Mephi: 10 meccs 6 gól meg EL 4 meccs 3 gól nem annyira szar szerintem, főleg hogy Mou tudja motiválni és használni így bőven melózik mezőnyben is. ;)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz bagyulajuve #195861 üzenetére

    Jó hogy ezt leírtad. :K
    Igen, jobb esetben egy játékosnak fontos a nemzeti csapata is, sőt...
    Szurkolóknál is alap kellene hogy legyen.
    Csak ugye ez manapság egy rétegnek szemet szúr, lásd "magyarkodás" a pálinkával, "ócska Nélküled" és "ultragáz drapik", Himnusz "ha kell ha nem".
    Vágó úr ugyan már nem tud véleményezni, de Tivadaj majd megszakérti a vele egyívásúaknak. Lásd még amerikai népszava cikkek, idegenszívűség netovábbja. Addig van ott Geri is a stadionban míg a fröcsögés és ellenlábaskodás után kis politikai haszon szagát érzi, nam baj, úgy csinál papírcsákós hülyét magából ahogy akar, csak miután nem megy el a megnyitóra mert "nem meccsrejárós típus" majd később onnan posztol vigyorogva ne csodálkozzon ha a helyén kezelik ahogy a Fekete-Győr Bandit is, aki "egy percet nem tud nézni magyar meccsből" aztán később nyomja a posztot piros fehér zöld szívvel. :DDD
    Szombathy Pál írt egy jót: "olvastam persze számos fanyalgást is a magyar labdarúgó válogatott Eb-csoportelsőségét hozó hátborzongatóan izgalmas, szurkolóként csodásan lelkesítő vasárnapi győzelme kapcsán, ahogyan olvastam sok okos, alapos elemzést is (Ablonczy Bálinttól Kele Jánoson át Bencsik Gáborig) erről az egész jelenségről, amely éppen tegnap 80 éves futballimádó apámnak is remek ajándék volt, úgyhogy én már tényleg csak annyit tennék hozzá mindehhez:a játék, a teljesítmény, az azonosulás a versennyel, a mieinkkel, a közösség öröme, a győzelem mámora, s a mindebből is fakadó nemzeti érzés – ezek mind-mind olyan focin túlmutató, de abban is összesűrűsödő dolgok és fogalmak, amiket néha nem kell túlmagyarázni és szétokoskodni: vagy érzed és ezért érted is, vagy nem érzed, s ezért nem érted."

    Én nem is akarok többet hozzáfűzni, sem további x hozzászólásban ezzel foglalkozni mindenki vonja le a maga következtetését, ha már politikai oldalon egyeseknek nem fog menni továbbra sem, mert eddig sem ment. Nem érzik, nem értik, vakon vannak sok sok éve. Annyi maradt pár habzó szájú követőnek, hogy nyomhatják a demagóg bs dumát a 444 kommentszekció pici homokozójában, hogy ők a kultúrának szurkolnak inkább stb stb rendkívül elmés ékesszólások. Aztán görbül a szájuk miért nem változik semmi, sajnos.
    Én szurkolója vagyok az Azzurrinak, szurkolója vagyok a Rómának, de egy magyar-olasz meccsen Magyarország az első, míg egy Fradi-Róma meccsen a Róma, és nem azért mert az Újpest közelebb áll hozzám, Fradikának is tudok szorítani mások ellen, attól függetlenül hogy látom az up nevelés katasztrófáját. Érdekes, ugye? :)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #195874 üzenetére

    Akkor szerencsére sima ügy lesz a kék sárga szupercsapatnak a pótselejtezős kijutás.
    Jól mondod, szerencse hogy nekünk nem azon a Bulgária elleni rossz teljesítményen múlott, akiket hazai pályán azért csak sikerült egy sima hármassal hazaküldeni, hiába na, nem minden csapat lehet olyan gyenge mint Szerbia, akiket oda-vissza...
    Pár éve a németek, a franciák vagy az angolok voltak a gyengébb ellenfél? Melyiket nem vették komolyan a Nemzetek Ligáját vagy az EB-t, esetleg egyiket sem?

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz 4ron #195968 üzenetére

    Szia!
    Decathlon, Kipsta labdák, FIFA minősítéssel, f500 pl 5ezer ez ha minden igaz varrott + hőillesztett, de ha jól rémlik van "all ground" avagy utcai labda is. Régen olyat is lehetett kapni ami fekete gumi volt olyan mintával kb mint az autós futófelület csak persze nem mélyen barázdált. Nem volt egy profi labda de bírta az aszfaltot. :D

    Szerk. Most néztem van egy Barrio nevezetű a Decathlonban, arra azt írják utcai, de ez 4-es méret.
    Az "autógumis" ilyen volt [link] . :D

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz mephi666 #195971 üzenetére

    Felértékelődnek a régi labdák, a full bőr, ami betonon bírt éveket, mondjuk csípett rendesen. :DDD Mindenesetre jó szórakozást nyújtott mindenkinek, aki használta, aki kutya elkapta még neki is egy időre labda volt, na meg a sitten akik varrták... :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #196294 üzenetére

    :DDD hirtelen ez ugrott be

    #196288DeathAdder: Majd kapnak kis segítséget, hogy az egyértelműt ne mondjam mint legutóbb a Real ellen. :K ratvilla

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #196303 üzenetére

    óóóób+ most nézem ez az a Joao Mario és már írtad is :Y
    Az Interben összesen lőtt 4 gólt. :)) De most Ronaldinhot játszik.

    szerk. :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Ez tiszta tizi. Oszi nem véletlen esett.
    ecire fáj egy ilyen kis stoplis söprés achillesen

    háhh :DDD :W és nem.
    Akkor innentől ilyet lehet, bárcsak meg lehetne mutatni sporikák lábán...

    valószínűsíthető 1-1 helyett 2-0
    mondjuk nekem aztán mindegy, sőt még jobb is így

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz grizlisandor #196622 üzenetére

    Tehát jegyezzük fel, hogy ismét igaza van Mounak és Roncának.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Disasi-Mudryk-Sterling
    Summa 170 millióból három focistát is lehet venni. :DDD
    Ha nem sziget, akkor ez 50 milla, na jó 70, de akkor segélycsomaggal vagy bánópénzzel együtt. :))
    ----
    Közben OM 3-0 Lyon
    Ebből nagyon úgy néz ki, hogy baj lesz. Azért nem lenne a világ legnehezebb dolga a Ligőben bent maradni.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Daje prosciutto, facci un gol! :D
    Van még fél óra! Csirkeee. Jóóó csirkee. Egyétek!

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #196882 üzenetére

    Na ezt én most nem értem.
    Egyrészről, azért vannak bizonyos edzők a magasabb polcon, mert a középszerből is ki tudtak hozni a keret minőségéhez illő rendszerben tanítással és/vagy motiválással egy kiváló teljesítményt. Jó, nyilván magától elcsattant *aszkalap Pogabfélékből nehéz embert faragni, vagyis ott a tehetséghez kéne embert nevelni.

    Na de azt ne mondja már Pepito, bármekkora tanár, hogy *asztak megkérdezni kit akar.
    Két csapatra való durvajó játékosa van, ne b@sszon már fel hogy 2-3 új érkező miatt nem áll össze a pályán az ami a here fejében álmában megjelent, mert ez a világ pénze sem elég díszdobozban átnyújtva körbemagyarázva már nagyon visszás.

    Komolyan a fingreszelés helyett olyan szabály kéne, hogy x csapat x mennyiségű hazai játékos, aki már hazai volt 10 éve is, nem tutajos angolt beszélve állampolgár.
    Na jó a Grealish englisht nem kell ismerje azért, az már más szint. :D
    Ezen felül akár metszet is lehet hogy legyen elég saját up.
    Vagy pl mint a manager játékban hogy nem küldhetsz pályára olyan kezdő 11-et aminek fizetése/igazolási díja meghalad x összeget. :DDD De nagy lenne. :))

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Csókolom jó napot! :D
    Reptééér!

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #197204 üzenetére

    Ez komoly, hogy semmi nem volt?
    Lehet azt is nézték hogy Zalewski lába picit vastagabb a viola játékosénál, az csak nem törne olyan könnyen... :U

    Egyértelmű serious foul play volt mindkettő. Ennyit a VAR-ról, meg a kókler használóiról, és ezektől akik 3 szögből videózva milisecenként kockázva is ostoba vak phaszok nulla focista múlttal várnánk el, hogy máskor a pályán helyes ítéletet hozzanak.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz atee_13 #197275 üzenetére

    :N
    Valószínűleg marad. Elvileg a klubhoz érkezni kívánó új befeketető is azt szeretné, meg a szurkolók is, meg a játékosok is, nem mellesleg a klub büdzsé is.

    AS Roma bérlet- és jegybevételek:
    2021-22: 25,5 millió euró
    2022-23: 49,2 millió euró
    Emelt jegyárral is teltház, nem véletlen hogy nem ministadion a terv ami jó úton halad, egyelőre az ellenzői csak önellentmondásig jutottak. Elég lepukkant a környék szóval igazából amiatt is jól járna a város, na meg az olasz-török EB-re is jól fog jönni. :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Bye bye kecöl, ez nem bolond besztlíg futóverseny, hanem focika. :D
    Mondjuk akkor lett volna az igazi ha a BVB is hozza.
    Így sem néz ki rosszul, hogy kecöl mu ratvilla rotty.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz grizlisandor #197395 üzenetére

    Jaj, a szívemhez kaptam hirtelen. De látom z van a neve végén.
    Azt hittem Renato Sanchesről van szó...
    Az a pali esküszöm bitangjó focistának néz ki amikor egészséges, szimpi a játéka amit eddig mutatott nálunk, csak van vele valami amire sem a Bayernnél sem a Párííínál nem jöttek rá, hogy mitől van rendszeres izomfájdalma igénybevétel után.

    Dybala is sérülékeny, na de őt darálják is, meg kis törékeny srác. Mondjuk így sem szar a 11 meccs ami percben így sem adja ki, de 4 gól 6 gólpassz, a kulcspasszai, a zseniális meglátásai, ahogy zsebkendőnyi területen leveszi és fordul. Az a passz Lukaku fejére a viola ellen bal külsővel állítás nélkül. Rajta kívül még El Shaarawy az aki technikában az a szint hogy minden érintésnél mosolyog a labda.

    Pont az ilyen játékosok a sérülékenyek. A jóból keveset adnak, na...

    Köszi hogy beírtad Pisillit, Rómában született, 9 éves kora óta az AS Rómában van, mondani sem kell romanista a családja is.

    Bove is még csak 21 éves, és a fenti állítások szintén igazak rá is, most hosszabbított 2028-ig.

    Amíg lesz ilyen játékosunk a pályán, addig tart a szerelem, ők a romanizmus őrlángjai.
    Na meg az olyan mentalitású nagybetűs focisták mint Cristante.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz LyonnaisFan1 #197450 üzenetére

    Index b+
    "Összeesett egy játékos a pályán, félbeszakadt Kerkez Milosék PL-meccse"
    :W :W Csóri Kerkez Milos nem tud játszani mert valami focista összeesett, és nem azzal kezdődik a cikk, hogy mi van a játékossal, hanem hogy Kerkez kezdő volt.
    Húdeszájba....aki ezt így írta meg. Tuti valami agyilag leszázalékolt gyökér ez is.

    A legjobbakat és teljes felépülést Tom Lockyernek.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz grizlisandor #197841 üzenetére

    Te milyet iszol? Nekem ilyen van most. Pici mézet szoktam a termoszba rakni amiről töltögetem így sokkal kellemesebb az íze és a jófajta méz extra energiát meg antioxidánsokat is ad és az első forrázat sem karcos, így nem öntöm le bár sokan így javasolták.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz grizlisandor #198161 üzenetére

    Simán ki is nézem belőle hogy a második évében bajnok lesz ott.
    Mourinhot - aki két időszakban is leoktatott mindenkit és egy maihoz képest is gatya Uniteddel is kupákat hozott - nem cserélném Contéra véletlenül sem, de a jó öreg Tóni is nagy fityiszt mutatott a Chelseavel. Még a bagós suttyó is nyert egy EL-t.
    Don Carloval sem csoda hogy összejött a bajnoki cím.
    Taktikailag, emberileg és pedagógiai képességekben is brutálisan ott vannak ezek a figurák.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz mephi666 #198163 üzenetére

    ...és igaza lett nagyon nagyon nagyon sok mindenben.
    Pl hogy nehéz sőt lehetetlen lesz pótolni Drogbát. Ezt megszakértették számokból hogy hát de nem lőtt negyvenet szóval pótolható, csak éppen van olyan dolog ami nem fejezhető ki számokban, a megoldások ahogy helyzetbe kerül, az érzéke, a mentalitása...
    Azóta sem volt igazi hasonlíthaó csatára a kékeknek.

    Mondom ezt úgy hogy én a Mou Chelseat nagyon kedveltem, szurkoltam nekik, Drogba, Terry, Cech, Lamps, Essien, Gallas, Makelele, Ivanovic... Ez csapat volt, és ő választotta a csúcsdíszt a Marseilleből ugye, amikor még sokan kételkedtek és nem is igazán tudták hova tenni.

    A MU esetében is igaza lett ahogy Roncának is, lehet hogy egoisták és az is beszélt belőlük, de igazuk van. Azt is megmondta ki nem futballista vagy ki a mentális kerékkötő.
    YT szakértőknél meg nyert a kegyes hazugság meg félremagyarázás a fájó igazsággal szemben, azóta is várják a hypeolt makiktól meg a wishes Johnny Sinstől a csodát meg a forgolódó Sárkányfűárustól. Nem focista, a United meg nem csapat.

    Érdemes meghallgatni José podcastos és egyéb interjúit, nagyon tanulságosak.
    Akkor még ha elküldött valakit a csába az erőt merített és meg akarta mutatni, kettőzött erővel ment hogy bizonyítson, a mai Pogbafélék meg tüzet csinálnak, le akarnak lépni és megtagadják az edzést, a többiek meg befosnak és remgnek a lábak a kieső ellen.
    Egyébiránt amit összehordanak róla baromságokat azokat folyamat cáfolja Rómában is, volt kitett játékosnak visszaút, van a srácoknak esély, sőt van akit ő tett kb alap figurává és egy rossz hang nincs ellene, érdekes a jobb játékosok nem az ilyen instasztárocskák hanem a futballisták mind szeretik vagy minimum elismerik a munkáját.
    Lukakut is tudja kezelni abszolút látszik, tudja kinek mit kell mondani meg mutatni.

    A Roma is tudott szépen játszani alatta, tény, kevés ilyen alkalom volt. De minél több a minőség a mennyiségben is, annál több lesz a jó foci. Folyamatosan fejlődött alatta a Roma, de rendszeresen nem tud bátrabb jobb játékot felvállalni mert nem engedik a sérülések sem és nincs meg mindenhol a kellő minőség. A Real nagyon sokszor játszott szépen és eredményesen, talán nem véletlen azokkal a nevekkel...

    Érdemes ezt a podcastot is megnézni, Chelsea szurkolóknak meg kötelező. :K

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz mephi666 #198300 üzenetére

    Nekem ez ugrott be venember képéről. :DDD :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz cyberkind #198384 üzenetére

    Mintha a pacal yt szakértőket hallanám, amikor kikezdték hogy labda nélkül rossz a United és ez jórészt miatta van és hiába lő gólt ha a rendszer rovására megy. :DDD :))
    Ha már Szilveszter közeledik, itt egy kis humoros Ronca a hibás eszmefuttatás Pííttel meg a többivel.

    A kedvencem az volt amikor mondta valami podcastban hogy nem tud előkészíteni.
    Következő meccsen meg 3x tálalt Bruno meg valaki más társ elé és egyik sem tudta belőni ajtó ablak ziccerben aztán a következőt beverte inkább maga. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Halhatatlan grandmaster José Mourinho megint teljes joggal alázta a sípolós köcsögdudát, aki forgott mint a szarógalamb a pályán azt sem tudta hol van és mit csinál.
    Aztán nem tudta elviselni hogy Mou tudatta vele a nyilvánvaló inkompetenciáját, majd eluralkodott az agyán az akut kisebbségi érzése ami eszébe juttatta hogy ő itt az AIA által kihelyezett és bevédett csökkent képességű egyed és elővette a pirosat.
    A Roma tisztán győzelmet érdemelt, az odio bergamo hálát adhat az egy pontért.

    #198411DeathAdder: Ez csak most jött szembe... Kitől hallottad ezt a hangzatos bs dumát? Harasztos vagy a Pít? Esetleg a kamufrancia vagy a pacal?
    Ha tudnád vagy tudnák mennyit tett a klubért és mit köszönhetünk neki akkor nem lenne kérdés. A korábbi és mai igaza sem megkérdőjelezhető ellenben az ellene előadott számtalanszor megcáfolt makogással. Nyilvánvaló a nagy ego, na de amíg jön amit mond és tesz addig van mire, a világon senkit nem izgat hogy pár csökött majom "csicskatriplának" nevezi a MU-s eredményeit meg "csak balhé self pr" "kiégett" stb majd kuncognak milyen nagyot mondtak, a tény mégis az hogy vannak jobb játékosok van pénz, csak épp tagadhatatlan Mou fölénye a többi padot koptató hypeprogresszívval szemben, akik még bulvár táptalajnak is kevesek.

    Ahogy a sud üzenete szól: Con Mourinho fino all'Inferno!
    Amikor megvan a keret látszik a játék, ha lesz még több minőség lesz jobb foci, az eredmény is látszik ekkor, a szabályokat nem figyelmen kívül hagyva két európai döntő győzelem írható a neve mellé, de már maga a döntő is nagy teljesítmény két egymást követő évben de pláne, főleg ffp meg csonkított keret stb alatt.

    #198848forceberg: Nocsak, játszottak Hagiék? Vagy Radu mégsem vonult vissza? :U
    Ha elkerülhetném a kontaktot de talppal odaakasztok csípő alá combra és végig is húzom a stoplit, akkor majd rád hivatkozok a bírónál, hogy annak fényében ha páros lábbal rúgtam volna mellkason erre vicc lenne tizit fújni. :D

    #198754venember83: :R Mounak igaza van a fiúval kapcsolatban, pislogtam is hogy csak úgy lazán becserélte, de nagyon jól ment. Remélem sikerül megrövidíteni valahogy a juvét azzal hogy elhozzák. Tudom, száraz kölcsön, de na, üssenek már össze valami dealt.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz forceberg #198860 üzenetére

    Sajnos nem láttam azt a meccset. Amit bedobtak ide belépőt azt láttam, de az Gatti meló volt és salernói ellen.

    szerk. Megnéztem. Igazad van az is tizi, egyértelműen arra ment hogy radírozza el a labda ívéből.

    venember: [Colos összefoglaló.] :)
    ----
    Gasperini megint nem vette be a gyógyszert. Szerinte szabályos volt Scamacca gólja.
    Ja, itt meg szegény nem tudott már máshová lépni.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák