Új hozzászólás Aktív témák

  • Neurotoxin

    őstag

    válasz stellaz #62 üzenetére

    Neki valószínűleg teljesen mindegy. Ismerek olyat, aki úgy vett TV-t idén, hogy mi mutat jól a nappaliban, mert "prezentálni" akar vele......Egyébként az emberek 90%-nak fogalma nincs, hogy milyen felbontáson éppen mit lát.....Nekik aztán teljesen rendben van, hogy a kábeltévén mi megy, csak menjen. Direkt megnéztem, a 4K 2012 óta van jelen, 2015-től talán már elfogadható áron lehetett ilyen kijelzőket venni. Tavalyig egyébként elvoltam egy 24"-es Dell U2414H-val is (nem hiányzott se a 4K, se a HDR), de mivel saját lakásom lett, már szükségem lett egy TV-re.

    Van egy nagyon jó barátom, mikor én megvettem a C1-et októberben 390-ért (meg 3 éves cseregarancia, fali konzol stb, összesen 470 lett a vége...), akkor vett utána valami csoda Sony szintén OLED-et 800 körül. Átjött hozzám és csak annyit mondott, hogy szerinte az enyémnek szebb képe van.Mindig azt szoktam mondani, hogy mindeki úgy válasszon TV-t, hogy mire kell. Nálam nincs kábeltv, időnként játszok az Xboxon, 4K Blurayt és streaminget nézek. Van, aki megkérdezi, hogy mennyibe került a TV és hüledezik, hogy nem vagyok normális. Én viszont osztom azt a véleményt, hogy az élet rövid, nem mindegy, hogy milyen kijelzőt bámulunk.

    [ Szerkesztve ]

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

Új hozzászólás Aktív témák