Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Serricon

    senior tag

    válasz jaffa 2843 #4994 üzenetére

    Volt itt pár félreértés, kavarodás hogy kinek mi kell, részemről megpróbálom tisztázni az álláspontom:

    Nem tudom hogy a jelenlegi újabb modellek miben különböznek az én Sennheiser-emtől, de ez már nagyon sok éve megvan, sokszor leesett, átgurultam rajta a székkel, párszor megtapostam, szétesett, összepattintottam, és még mindig olyan mint újkorában, leszámítva a szivacsot, azt pár évente cserélem. (A Beyer-el úgy bánok mint a hímestojással, sértetlen)

    Szóval egyáltalán nem mondanám rá hogy szar, szerintem a célnak tökéletesen megfelel.
    Egyszerűen nem tudnám elképzelni hogy egy olyan tipikus "gémer" fejes egész nap rajtam legyen.
    A jobbak többsége is nehéz, nyom, bemelegszik, stb ez meg könnyű, mintha itt se lenne.
    Akármilyen drága és jó, meg plüsspárnás mint egy játékmaci a Beyer fejesem, azt sem bírom egyhuzamban 3-4 óránál tovább, pedig mérete ellenére nagyon könnyű, és még nyitott is. Alkalmi játékra, filmre, zenére tökéletes, de mégis visszaveszem utána ezt a vézna fejest.

    Szóval nem mindegy ki, hogy, mire használja sőt, szerintem 1 fejhallgató nem elég, hogy lefedje az igényeket, kell egy kényelmes laza, és egy nagyobb komolyabb.

    Mik az általános elvárások?
    -legyen zárt, szigeteljen, de ugyanakkor kényelmes, és ne melegedjen
    -legyen olyan mélye hogy leszakítsa a fejed, nagy hangszórók, de legyen könnyű is
    -Legyen kitűnő zenei hangzása, ugyanakkor 5.1-es és menjen alaplapiról
    -ja és ezt max 10k-ért.
    Ilyen fejhallgató nincs! ehhez legalább 2 különböző típus kell, bárki bármit ajánl, mindig lesz olyan felhasználási terület amire az nem jó, szóval vagy beletörődik, és vállalja a kompromisszumokat, vagy beszerez egy másikat az egyéb dolgokhoz.

    Ez a saját tapasztalataim alapján kialakult véleményem.

Új hozzászólás Aktív témák