Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomix24

    addikt

    válasz nismoka #10051 üzenetére

    "Sony csak a W8ban használ lg panelt a többiben nem" - Hol írtam hogy mindbe LG van?....

    "egyáltalán nem lassú a smartja sőt, és az egeret is támogatja" - Csak hiszed. Én legalább rádugtam.
    Te "rágugliztál" maximum. Nem reagál a kattintásra, csak mozog a kurzor. A böngészőben nem sikerült eredményt kicsikarni belőle.Fájó pont, illetve a többi Márka megoldásaihoz képest puritánnak szokott hatni. (Az okostelefon-os billentyű megoldás próbál javítani)

    "Torz 3D??? Ha irsz valamit legalább nézz utánna" - Torz. El van csúszva kissé, ami szellemképet okoz, főként a kifelé irányuló tárgyak esetén. A teljes szögtartományt megnéztük. Ha előtte láttál LG 660-ason 3D, akkor nem értenéd mit rontottak el.
    "nézz utánna" - Nézd meg te inkább, élőben...

    "DSE foltok" - Amit elismerek, látványra erősebb a Sony megvilágítási rendszere, de ez otthon talán az erős besütő napfénynél használható esetleg ki. Ha használható feketét akarok, le kell venni a háttér megvilágítását a felére.

    "sőt az 50p anyagot is amit a samsung nem eszik." Igen, támogatja a kézikamerák többségét. (Kalóz)Filmeknél válogatós.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák