Új hozzászólás Aktív témák

  • SzlobiG

    félisten

    Nem fogjátok elhinni hogy jártunk... :W

    Nem sokat agyaltunk a tv-n hogy melyik legyen Aquaba bementünk elhoztuk egy LG 55LB731V TV-t.

    Eladó kibontotta előttünk mi mondtuk, hogy megakarjuk nézni működés közbe azt mondja nem kell csak kibontani szokták mondjuk jólvan...Haza hozzuk összeszereljük erre ez a kép fogad. Mint egy hímes tojás úgy bontottuk ki és szereltük össze pláne hogy nem az első amit már össze szereltem tudom hogyan kell bánni velük.

    Ok hívom a boltot ide kapcsolgatnak oda kapcsolgatnak fél óra alatt nagy nehezen valami termék managerrel tudtam beszélni aki egyértelműen minket hibáztat hogy bezzeg ezt mi törtük el mi voltunk a balfaszok (nyilván nem ilyen stílusban) és hogy annyit lehet tenni, hogy holnap vissza visszük ők elküldik az LG-nek szakvéleményre. Még a hülyének is egyértelmű, hogy a szakvélemény fizikai behatást fog megállapítani tehát mi leszünk a hibásak és bukunk 300k-t. :W

    Természetesen nem fogjuk ennyiben hagyni a dolgot mi kiakartuk próbálni az eladó nem engedte szóval fogyasztó védelem lesz belőle ez tuti.

    Így megszívni vmit hihetetlen. :O

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák