Új hozzászólás Aktív témák

  • peti_s

    addikt

    válasz rob210 #5017 üzenetére

    Nekünk is más, nálunk 5000-nél van a lóerő maximum. De, tény és való, hogy a motor nem szereti a pörgetést, nálunk mostanában már 2500-2700-nál "váltásértkönyörgőshangjavan" . Viszont, ha kell, gond nélkül elér magasabb fordulatszámot is a motor. :) Én abban nem látok rosszat, hogy hamar felkapcsol, amennyiben el tudja fogadni azt a teljesítményt, a fogyasztás szvsz nem lesz attól rosszabb neki, bár, motorféknél már hamarabb kapcsolgathat vissza, mert hála a központi injektornak motorfék esetén egy bizonyos fordulatszám felett, ha jól emlékszem 1800-2000 felett, nem fogyaszt semmit az autó! Én is injektort szeretnék. :U

    (#5020) kasyka, ne hidd azt, hogy nyomatékos a motorod alacsony fordulatszámon. Én ott döbbetem le, hogy mennyire atomgyenge autó ez, és mennyire nyomatékszegény, amikor egy 60 lóerős Fabia-t vezettem. Sokkal jobban ment mint a Favorit, pedig jóval nehezebb autó. A mienk is 54 lóerős akár a tied, katalizátoros, csak még karburátor van benne, de abban biztos vagyok, hogy u.úgy gyenge mint a harmat mindkettő. :)

    (#5024) Robi, az előző szerkesztésben válaszoltam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák