Új hozzászólás Aktív témák

  • kw3v865

    senior tag

    válasz r.levente75 #73182 üzenetére

    Szerencsére nem, csak kis horzsolás.

    @rétisün Ez jó hír. Remélem nálam is így lesz.

    Utólag már persze okos az ember, hogy azonnal rendőrt kellett volna hívni, de akkor örültem, hogy nem sérültem meg igazán, és úgy láttam, hogy csak a komplett kerék és a fék cserés, hiszen a kereket találta el az autó (a villa legaljából egy pici darab tört le, alig látható, de mégis cserélni kell). Úgy voltam vele, hogy nekem aztán nem hiányzik a tárgyalásokra járás, kiesett munkaidő, szabadság kell hozzá stb. többe kerül mint a károm. Normálisnak tűnt a Suzukis nő. 30.000-ben egyeztünk meg, megadta számát, nevét stb. Úgy voltam vele, hogy 20 kifutja, de 30 biztosan. Utána már a férje hívott, nem akart fizetni és a biztosítós ügyintézést se akarja, ezért feljelentés lett. Van a ott térfigyelő kamera egyébként, az majd bizonyítja, hogy álltam, amikor nekem jött (balra akartam kanyarodni, szabályosan, az elsőbbséget megadtam neki). Persze a felvételt majd a feljelentés megtétele után lehet csak megnézni.
    A teleszkópvillával együtt gondolom nem áll meg 50-nél a végösszeg...

    Tanulság: MINDIG HÍVJATOK RENDŐRT, még akkor is, ha munkaidő kieséssel jár, mert elég sokáig tart ez a procedúra.

Új hozzászólás Aktív témák