Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz ZolkoW #229050 üzenetére

    Nem tom mennyire bírja a vizet, mert nekem ilyen szempontból a Squirttal sem volt bajom és ezzel sem, szal igénytelen vagyok erre. De nemrég a forró waxozás után elkezdtem újra wax alapú Mucoffal csepegtetni és hát... rosszabb na. Sokkal jobban darál, nem olyan smooth érzés hajtani és sokkal durvábban feketedik a hajtás. Ha idén még vissza tudok ülni bringára, lehet visszaváltok megint forró waxolásra, annyira tiszta és smooth a hajtás semmivel nem lesz, mint azzal. A viaszban fürdetéskor amúgy érdemes legalább 10 percet benne tartani a láncot és párszor megmozgatni, hogy a csapok közül szabaduljanak ki a bubik és mindenhová jusson be a kenőanyag, érezhetően jobb és tartósabb lesz az eredmény. Amikor beledobod, akár ott is hagyhatod félórára, majd újra felforrósítod és kiveszed őket. Én egyszerre 3 láncot szoktam belerakni, egy ideig elvagyok velük, csak cserélni kell, ha kikopott belőle a viasz. Waxban fürdetés előtt érdemes valamilyen tisztítószerbe beledobni, pl brigéciol, mert ha idővel koszos lesz a láncoktól a viasz, feketedni fog ettől is a hajtás. Persze nem vészesen, csak kb mint amennyire a Squirttól.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák