Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz fulton #220705 üzenetére

    Nem igazán értem, milyen nadrágokat vettél, de ha kényelmes, akkor hajrá. Amit írtam korábban, hogy hogyan hűt-fűt, tart szárazon a technikai anyag, ahhoz az kell, hogy a bőrre tapadjon, plusz így a kidörzsölődéstől is véd. Futós cuccok is ugyanígy működnek, illetve ott a bő nadrágokban a hálós belsők mások, de az nem is való biciklizéshez.

    Szemüveg nélkül nem ülünk biciklire (nemcsak bogarak, de por, kavicsok, menetszél ellen is véd), de azt ha leveszed, max feltolod a homlokodra, vagy beakasztod a sisakba.

    Együtt tekerni valakivel jó, ha találsz olyat, akinek hasonló céljai vannak, és hasonló szinten van. A barátosnőd nagyon mást ért biciklizés alatt, nem hiszem, hogy ő a szomsszéd falunál messzebb menne, azt is 15 kmph max sebességgel. Nem mellesleg a kutyának sem való (mérettől függően) kb 10 km-nél nagyobb terhelés,
    láne melegben. Én futni szoktam kutyával, elasztikus pórázzal (vagy póráz nélkül), igaz, ez kistestű, új korában ment neki a tizes kör, de utána 24 órát aludt. Az utóbbi időben ritkán viszem, és max 5 km-re, mert már hétéves, így is kivan, mint a liba. Patakoknál, forrásoknál amúgy is mindig meg szoktunk állni vele, hogy lehűtse magát, fekszik benne pár percet, meg kistál, és extra víz mindenképpen kell neki, iszonyat hamar ki tudnak száradni. Egy vizsla méretű jószág meg olyankor lazán betol fél litert. Ja, és a kutyának is tud izomláza lenni másnap. :D

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák