Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz parandroid #220708 üzenetére

    Erre a gatyóra, tök szimpla.
    semmi vasisdas - ez alá veszem fel a futós alsót. Egész jó kombó. Sokkal jobb mint az eddigi utcai öltözékeim.
    -------
    hát ő a kutyát úgy gondolta aki 5 kg , hogy venne egy utánfutót neki a biciklire lehet csatolni és úgy, vagy hogy a kormányon van egy kiskosár és abba.. hát van elképzelése a biciklizésről tagadhatatlan. Mondtam neki hogy abba a kormányon lévő kosárban tűző napon kinlasztás a kutyának. akkor jött ezzel az utánfutó ötlettel. Hát szerintem a sebességünk redkulódna a 10 km/h hoz kb. "Ami hajtás nélkül gurulva jön ki kb nekem". Elsőnek csak magáról beszélt mondom oké, kis távokra elmegyünk, de aztán jött ezzel a kutya ötlettel hogy őt is hozza nem hagyja stb...
    egyet értek, hogy hasonló kaliberben érdemes társat találni ha az ember igényli ugye, meg belegondoltam hány defekt lesz az út alatt :D a sebességről már nem is beszélek...mert úgy gondolta hogy jönne ilyen 50-60km es útakra is .. picit vicces lenne ahogy tekerünk, és ott szalad utánunk egy kis utánfutó benne egy kutyával zötykölődve (merthát nem mondhatnám hogy javarészt bicikli uton megyek) azért még szerintem neki is kihivás lenne egy 3-4 órás tekerés melegben, és akkor még ott a kutya aki aszalódna a kosárban.
    Ez az utánfotósdi inkább városban lassan tekerve vagy kifejezett kerékpár utra jó pl tiszató laza körbe tekerés re gondolnám. de semmiképp nem közútra, amolyan országúti dolgokhoz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák