Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz Teasüti #15446 üzenetére

    Csodálkozom, hogy a rogelli naci nem jön be... Nekem a rimasco elődje van, locano (itt látszik valamennyi belőle), és egy betétes bringás nacival alatta pluszokban tökéletes, mínuszokban pedig egy aláöltözővel szintén tökéletes. Azt szerintem ne várd, hogy önmagában jó lesz mínuszokban, mivel itt a szélállóság a lényeg, a melegítés jó részét aláöltözővel kell megoldani - másrészt csak az aláöltözővel nem érsz sokat, ha nem szélálló, ami felette van. Ez így működik. Ja plusz az én nacim legalábbis olyan, hogy hátul vékonyabb az anyag, szellőzik a derekánál, ami persze kicsit hűt is, de mégis kell, hogy ne legyen benne esőkabát feelingje az embernek.

    Bringás kesztyűben pedig még egy szavazat kb. bármelyik vastagabb BBB-re, enyém régebbi még (thx to Dirtyz), BWG-09 Comfort Shield. A két évvel ezelőtti majdnem 40 km/h-nál abszolvált, tenyérrel csillapított teljes lendületből aszfaltra pofára esést is pici szakadással kibírta, szóval nem csak meleg, de elpusztíthatatlan is (velem ellentétben :D ).

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Aktív témák