Új hozzászólás Aktív témák

  • akicsrak

    csendes tag

    válasz anrab #1920 üzenetére

    Kedves Anrab.
    Nálunk ugyan ez a helyzet. X.ker, és egy Phili9703.
    Sőt még talán rosszabb mint nálad, nálatok. Vagy van kép hang nélkül, vagy sötét kép, nem támogatott formátum, pukkanás, restart, semmilyen gombra nem reagál a tv, képkifagyás, és a kedvencem....Csak akkor tudom kikapcsolni a TV-t, ha kihúzom a koaxot belőle. Vagy komplett áramtalanítás. Ma délután bekapcsoltam, M1HD, hang kb fél percenként elmegy kép 2 percenként eltünik, majd visszajön, "infosáv" teljesen véletlenszerűen fel-felugrik, mintha az info gombot nyomkodnám. Na jó, gondoltam akkor más csatornára váltok, de a tv (noés a drága digi) nem úgy gondolta. Semmire nem reagál a távirányító. Na jó, akkor kikapcs.... Nagynehezen kikapcsolt a tv, de csak féligmeddig mert rá egy fél percre, újra, teljesen önmagától visszakapcsolt. Megint kikapcs, Ő megint vissza. Na akkor 220ki, vissza. Most úgy megy, hogy mindegy melyik gombbal kapcsoltam be, csakis a M1HD jön be, elkapcsolni nem lehet, még menübe is csak úgy tudok bemenni, ha a koaxot kihúzom. Magyarul, teljesen fagy a tv. Tegnap este szintén ugyan ez, nagynehezen (kb 15 perc) alatt eljutottam a digisporthd-ra, és láttam és hallottam, amit a Digi akart. Egyszóval katasztrófa az egész. Természetesen legújabb firm a tv-n (decemberi), nem találtam ujabbat.... No nem írok többet, így is "csuklik" az összes Digis aki tehet erről...Ja, áprilisig vagy meddig, amíg 67 csatorna volt, minden oké volt.
    No, várjuk a mihamarabbi gyógyulást. Most én kihúzom a koaxot, hogy be tudjak menni a menübe, csatorna újrakeresés, de csak és kizárólag analógokat kerestetek vele, hátha.
    Legyélszives, ha gyógyulunk, akkor írj, mert nagyon remélem, hogy focivb-re rendben leszünk. :W
    Sziasztok

Új hozzászólás Aktív témák