Új hozzászólás Aktív témák

  • Argos

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Orlin #8498 üzenetére

    Kúpos cucc. Öhö.. nem csak neked tűnik olybá, mintha...
    De, ezzel pont úgy vannak, mint a boltosok is, ahogy fent írtam : Azt eszed, amit eléd rakok.
    -Sz*r?
    -Az.
    -Van más?
    -Van. Kétszer annyiért.
    -...
    -Szóval mennyit csomagolhatok a sajátmárkás termékünkből?

    Sokat bosszankodok az ilyen dolgok miatt. Nálunk - Tiszaújvárostól ~3km-re- van itt egy ilyen kúpos bolt és valami pofátlanul drága. De, minden. Nekem még nem is okoz igazán gondot, mert nagyobb bevásárlást megejtem a városi tecsóban'. Akiknek igazán kellemetlen és sajna ők nem tudnak mit tenni ellene, akiknek nem a vérét kéne szívni, hanem támogatni, segíteni őket, azok a sokszor már egyedül élő kisnyugdíjasok.
    Ő már nem tudja megtenni, hogy hopp felugrik a buszra és beszalad a városba.
    (Mellesleg a volán is elmehet a búsba. Eddig volt a ~3km-es út, 5 km-es jeggyel 150 Ft, néhány hónapja kitalálták, hogy nincs többé olyan, hogy 5km.. akkora távolság nem létezik. Így kénytelen vagy három kilóméterre! tíz kilóméteres! jegyet venni 250 forintért... Magyarisztán én így ... fogok elhúzni innen a 'csába.. :((( )

    Ugyanígy van a diginél is. Te vagy én reklamálunk, nem tetszik, váltunk. De, egy nagyi, nagypapi, aki annyit ért a TV-hez, hogy piros gomb bekapcs, felfele nyíl léptet, jobbra hangosít, az nem fog betelefonálni, hogy "Keziccsókolom! Elnézést, de hova lett az xy csatorna, amin minden szerda este néztem, azt kedves kis sorozatot, azzal a macis fiatalemberrel, tecciktudni', aki minden tücsköt bogarat a szájába vesz és túléli."
    Nem, ő nem fog reklamálni. És jórészt belőlük élnek az ilyen vállalatok.
    Ezért is tartom nagyon valószínűtlennek, hogy visszakerülnének a Discovery-k.
    De, ne legyen igazam.

    (bocs, a kicsit hosszúra nyúlt és elég off h.sz.ért.. :B )

    ...elmúlik...

Új hozzászólás Aktív témák