2015. március 2., hétfő

Gyorskeresés

(#12801) zichie válasza Orlin (#12800) üzenetére

zichie
(senior tag)

Én ezt a twin fejet használom 100cm-es Gibertini alu tányérral. Csak ajánlani tudom. Nem csak digire.

[ Szerkesztve ]

(#12802) pumukli4573 válasza Orlin (#12800) üzenetére

pumukli4573
(lelkes újonc)

sat.hu-ra gondolsz akkor tripra árral dolgozik mivel ö a beszerző :)

(#12803) Orlin válasza pumukli4573 (#12802) üzenetére

Orlin
(őstag)

Igen.De akkor nem onnan rendelem! :D

Xperia T,Kindle Paperwhite,ASUS K53TA - Windows 8

(#12804) gamegod

gamegod
(tag)
LOGOUT blog

ma mar lassan egy honapja varom a szerelot hogy jojjenek bekotni a digi+ csomagot ket db belterivel.. ma hivom oket, ha nem jon a szerelo sajna megszakad a kapcsolatom a digivel :)

Huawei Honor 3C -- a "magas" C -- + Sony MDR-EX50

(#12805) Fuvaros válasza gamegod (#12804) üzenetére

Fuvaros
(tag)

türelmes kell légy pedig, nem Angliában vagy...de mehetsz a UPC hez, nekem ott van netem, egyik hónapról a másikra 500 Ft-tal lett drágább a havidíj, a neten meg 1200-tal drágább az újaknak (30 M )

[ Szerkesztve ]

(#12806) gamegod válasza Fuvaros (#12805) üzenetére

gamegod
(tag)
LOGOUT blog

megtörtént...puding próbája az evés :)

Huawei Honor 3C -- a "magas" C -- + Sony MDR-EX50

(#12807) butácska válasza Ybron (#12799) üzenetére

butácska
(újonc)

Szia Ybron ,nagyon szépen kérlek ,ne vedd tolakodásnak ,de lehet,hogy majd tudnál segíteni,ha Digis kártyamodult rendeltél.Nekem van ,de nem tudok külsö merevlemezre felvételt készíteni.Ezzel kapcsolatban kérek segítséget .Köszönöm.

(#12808) petya2012 válasza butácska (#12807) üzenetére

petya2012
(senior tag)

helló

bocsi hogy beleszólok
milyen tv-d van?tudja a timeshift-et?

nálam Invitel van CI modulba és simán megy

[ Szerkesztve ]

LG LA 660,Huawei Ascend G620s,Gigabyte F2A88XM-D3H, AMD A8 6600K, SAMSUNG 840 EVO

(#12809) Ybron válasza butácska (#12807) üzenetére

Ybron
(senior tag)

Szia!

Igen, először írd meg milyen tv-d van.
Mondjuk ha már a DVB-S2 tudja a tv, akkor valószínűleg van annyira modern is hogy lehessen vele rögzíteni.

[ Szerkesztve ]

(#12810) interstate76 válasza Fuvaros (#12805) üzenetére

interstate76
(senior tag)

Úgy emlékszem, a UPC-sek előre szólnak a számlán, hogy a következő hónaptól drágább lesz.

Ha tudsz hűséget vállalni, akkor fel kell hívni őket, hogy le szeretnéd mondani. Meg fogják kérdezni, hogy meghallgatod-e az ügyfélmegtartó ajánlatukat, te szépen meghallgatod, és 2 évre 2.200,- Ft-os árat fognak ajánlani. 30 Mbit/s-os netért olyan helyen, ahol nincs kábeles digi, bombajó ár. Szerintem.

Digi Sat TV-jénél a viharos időben is atomstabil vételhez még mindig nagyobb tányér kell annál, mint amit ők felszerelnek? Van olyan, amivel tényleg nem szakadozik az adás viharban sem? Kösz!

Eladó Dell N5110, alaplaphibás Fujitsu Pi3540, Wayteq HD-95CX Mindig TV Alapcsomaggal vagy anélkül, Samu asztali DVD-író és néhány férfi karóra

(#12811) pumukli4573 válasza interstate76 (#12810) üzenetére

pumukli4573
(lelkes újonc)

,,mindig nagyobb tányér kell min 100cm, 120cm"

[ Szerkesztve ]

(#12812) interstate76 válasza pumukli4573 (#12811) üzenetére

interstate76
(senior tag)

Ok, köszi, de ekkora tányérral akkor is megy az adás, ha vénasszonyok potyognak az égből?

[ Szerkesztve ]

Eladó Dell N5110, alaplaphibás Fujitsu Pi3540, Wayteq HD-95CX Mindig TV Alapcsomaggal vagy anélkül, Samu asztali DVD-író és néhány férfi karóra

(#12813) Pumma válasza interstate76 (#12812) üzenetére

Pumma
(őstag)

85 cm-es tányérral szerelik, és bőven elég. De ha akkora vihar lenne, hogy a kicsivel nem megy, akkor a nagyobbikkal se fog. Ha a Upc-nél a 60 cm-es is teljesen jó, akkor minek kellene 100-110-es? Ezekkel is mindig megy az adás.

Xiaomi: Redmi? Hongmi! :))

(#12814) interstate76 válasza Pumma (#12813) üzenetére

interstate76
(senior tag)

Mondjuk azért, mert 3 vagy 4 évig volt T-Home Sat TV-m egyetlen adáskimaradás nélkül, az általuk adott tányérral, míg a családban van/volt 2 digis előfizető, és az egyiknél minden nagyobb vihar esetén elment a kép, a másiknál változó, de nála sem stabilan jó a minőség, pedig mindkét helyen hívták már a digis szerelőt is, meg másik tévés szakit is, hogy állítsa be az antennát, és mindkét helyen nagyobbat javasoltak. Az egyik említett végpont ma már UPC Directes, és adáskimaradás nélkül nézik a tévét hónapok óta, ugyanakkora - vagy kisebb - tányérral, mint amekkorájuk a Diginél volt.

Ergo egyéb műholdas szolgáltatóknak semmi közük ahhoz, hogy a Digi műholdasa mennyire jó vagy pocsék, nem is értem, hogy jött ide a UPC Direct...

[ Szerkesztve ]

(#12815) Pumma válasza interstate76 (#12814) üzenetére

Pumma
(őstag)

Példaként jött a upc direct, az antenna méretezéshez. Úgy látszik, hogy nem figyelsz. Mi a problémád vele különben, nem tilos leírni. Régóta működik hibátlanul nálam, meg több ismerősnél is a DIGI műholdas tévézés, ennyi nekem elég bizonyíték. Te meg szereltess fel 200-as antennát, ha akarsz. Magad is írod, hogy a két eset nem egyformán zajlott, ez sok mindent elárul. Majd ha mindenkinél egyformán rossz minőségű adás lesz egy időben, akkor majd tudjuk, hogy a szolgáltató a hibás. Ilyen egyszerű. Ha rossz a szolgáltatás, akkor addig kell reklamálni, amíg megoldják, vagy arra a tényre hivatkozva le lehet mondani.

(#12816) interstate76 válasza Pumma (#12815) üzenetére

interstate76
(senior tag)

Te minden topikban a körmöd szakadtáig véded azt, amit te használsz, és ha valaki minimális kritikát mer megfogalmazni (akár csak kérdés szintjén is!), akkor vitatkozni kezdesz vele? :N

Nem neked szól a kérdésem, Pumma, kérlek, te inkább ne válaszolj rá: ha a Digi által adottnál nagyobb antennát szerelek fel, akkor számíthatok-e az egyéb műholdas szolgáltatóknál megszokott, megtapasztalt minőségre, vagy még mindig ugyanaz a helyzet, mint 1-2 évvel ezelőtt, azaz hogy az ár és a Digisport a 2 kizárólagos érv a Digi műholdasa mellett, és sem bitrátában, sem a szolgáltatás stabilitásában nem érik el a másik 2 szintjét?

[ Szerkesztve ]

(#12817) Pumma válasza interstate76 (#12816) üzenetére

Pumma
(őstag)

Hülyeséget beszélsz sajnos. Mit kellene védeni, vagy miért, komolyan elmondtam a véleményemet és a tapasztalatomat róla, ez most a bajod? Akkor ne kérdezz ha nem tetszenek a válaszok. Te állsz le vitatkozni azokkal akik segítenek, majd minősíted a válaszokat és vitatkozol a tapasztalatokkal? Megáll az ész. Ha nem érdekel akkor minek szólsz vissza??? Ne vedd figyelembe és várj másra. Ilyen egyszerű.
Egy ilyen kekeckedő nem érdemel egy szót sem többet. Remélem más sem segít neked ezért.
Nem jó, te ne a Digit válaszd, menj a thome-hoz, vagy máshova.

Ez meg: Ok, köszi, de ekkora tányérral akkor is megy az adás, ha vénasszonyok potyognak az égből?
Ki a jó ég akar tévézni ha akkora vihar lenne amire te gondolsz? :F

[ Szerkesztve ]

(#12818) interstate76 válasza interstate76 (#12816) üzenetére

interstate76
(senior tag)

Valaki más, akinek lehet adni a véleményére és nemcsak megsértődni tud azon, ha valaki rá mer kérdezni, hogy jó-e az általa igénybevett szolgáltatás? Évről-évre futok ez ügyben egy kört, de eddig mindig azt a választ kaptam itt, hogy ha nem ragaszkodom a digisporthoz, vagy elérem más szolgáltatónál, akkor ne a Digi műholdasát válasszam. Mindössze arra lennék kíváncsi, hogy változott-e a helyzet, vagy rossz idő esetén még 2015-ben is ott tart a Digi, hogy vagy végig tudom nézni az esti BL-meccset, vagy nem.

(#12819) Fuvaros válasza interstate76 (#12810) üzenetére

Fuvaros
(tag)

ez tuti? le akarom mondani? kivel kell ezt megbeszélni, az automatával vagy egy ügyintézővel?

(#12820) ht42 válasza interstate76 (#12818) üzenetére

ht42
(kvázi-tag)

Két tény van:
1. A digi tömöríti legjobban az adásokat, tehát ennek a leggyengébb a minősége.
2. Vihar esetén a jel elveszhet, a nagyobb antenna ezen segíthet, de erre ne vegyél mérget, a jelet nem a fejnél kéne mérni a szakinak, hanem a beltérinél, hibás csatlakozó, öreg kábel bejátszik a jelvesztésbe.

(#12821) Anonymus23 válasza interstate76 (#12818) üzenetére

Anonymus23
(őstag)
LOGOUT blog

Minden beállítás kérdése. Alapvetően a műhold amiről a digi jön, nincs olyan erős mint a többié, de ha jól be van lőve a műhold, és nincs kitakarás, akkor nagyon-nagyon rossz időnek kell lennie, hogy ne legyen jel.
Ilyenkor meg jön a médialejátszó maximum és kész :)

Én azt mondom, hogy ezzel együtt lehet élni, én mondjuk nem vagyok olyan fetisiszta, hogy a TV műsorok minősége érdekeljen, főleg mivel 99% sportot nézek, a többi meg olyan műsor, aminél nem feltétlenül a minőség az, ami számít. Ha filmet szeretnék nézni, akkor meg 100%, hogy nem TV műsorból nézem, nem szeretem, amikor 5 perces filmbejátszásokkal szakítják meg a reklámokat ;]

Szerintem teljesen vállalható! Nekem sok sok éve ez van már, ez is sokkal több mint elég (csatornakínálat), legalábbis nekem.

;)

(#12822) interstate76 válasza Fuvaros (#12819) üzenetére

interstate76
(senior tag)

Ügyintézővel. És teljesen tuti. Azt nem tudom, hogy mkinek kiajánlják-e és hogy meddig él ez a dolog, de azt igen, hogy nekem ajánlották és el is fogadtam.

(#12820) ht42 Nagyon köszönöm a korrekt választ! :R Az az igazság, hogy egy ismerősöm nevében érdeklődtem, mert én már letettem a voksom a Mindig TV mellett, de nem akartam a ti véleményetek nélkül lebeszélni a Digiről, mert alapjáraton errefelé hajlott, csak akkor gondolkozott el, amikor mondtam neki, hogy van Digisport 1 és 2 a Mindig TV-nél is.

(#12821) Anonymus23 Neked is nagyon kösz! :R

Mindkettőtök válaszát megmutatom az érintettnek, aztán majd ő eldönti!

[ Szerkesztve ]

(#12823) pumukli4573

pumukli4573
(lelkes újonc)

elgurult a gyógyszerük a norvég telenornál ... ???

thor 7

[ Szerkesztve ]

(#12824) AtHoS válasza interstate76 (#12822) üzenetére

AtHoS
(PH! kedvence)

A témához annyit tudok hozzátenni, hogy nem sikerült időjárás viszontagság miatt kihagynom még egyetlen BL meccset sem (persze ez nem jelenti azt, hogy soha az életben nem fordulhat majd ilyen elő :B )

Vistaboy: "Nem kell, ugyanis nem lesz DNF-em. A demó alapján felejtős" válasz rá KKaresz45-től: "Ez van, ha gyorsan összecsapnak valamit"

(#12825) interstate76 válasza AtHoS (#12824) üzenetére

interstate76
(senior tag)

A te véleményed is betárazva, kösz! :) :R

(#12826) Pumma válasza pumukli4573 (#12823) üzenetére

Pumma
(őstag)

Akkor erről beszéltek talán fél éve ebben a topikban, hogy komoly fejlesztés lesz a diginél műhold viszonylatban? Az Intelsat műholdja már úgyis csak a prémium éveit futja.

(#12827) Danecay

Danecay
(fanatikus tag)

Üdvözletem!

Jelenleg két szobában van műholdas DIGI-m, HUMAX DIGI+ III beltérikkel beüzemelve, ennek megfelelően kint egy twin fej társul a tányérhoz. Most egy újabb szobába szeretném elérhetővé tenni a DIGI-t és az érdekelne, hogy a fej lecserélése nélkül ez megoldható e? A beltéri hátoldalán található egy DUAL ROOM PORT RJ42 csatlakozó aljazat és arra gondoltam, hogy ezzel esetleg össze lehetne kötni 2 beltérit, ami elképzelésem szerint így hasonlóan működne mint pl. a Hyundai HSS-7160NA két kártyás beltéri ami 2 beltéri szerepét tölti be egy fejcsatlakozással. Így egy fej csatlakozással használnék 2 beltérit, a másikkal pedig egy újabb beltérit vagy egy SMART CAM-et.
Járható így ez az út, esetleg van más alternatíva, vagy mindenképp le kell cserélnem a fejet valamilyen quad fejre?

A válaszokat előre is köszönöm!

(#12828) Watt25 válasza Danecay (#12827) üzenetére

Watt25
(PH! addikt)

Még ha működne is a dolog, olvasd el ezt.
LNB bemenet és kimenet itt is található, lehet akár külön antennát, vagy twin fejet is kötni rá, de ismét a leggyakoribb megoldás a képen is látható átkötés alkalmazása(felfûzés az elõzõ beltérire). Sajnos ez nem a legjobb megoldás, mert így a más polarizációjú adók nem jönnek, csak bizonyos kompromisszumok árán.
Azt én nem is értem, hogy mi lehet az a bizonyos a kompromisszum. Tudtommal egy fejjel nem lehet különböző polarizációjú TP-ket befogni, tehát alapvetően ezért kell minden tévéhez külön vevőfej. Tehát, ha működne, akkor is csak így.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#12829) Fuvaros válasza interstate76 (#12810) üzenetére

Fuvaros
(tag)

Nem működik a dolog, nem hajlandóak olcsóbban adni, nem tudom kinek sikerült nemrég 2200 Ft-os árért 30 Megás internetet kapnia.

(#12830) interstate76 válasza Fuvaros (#12829) üzenetére

interstate76
(senior tag)

Ezt a témát légyszi tedd OFF-ba, ha itt akarsz beszélni róla, vagy írj privit!

Én a telefonos ügyfélszolgálaton kiválasztottam a lemondás menüpontot, ahol megkérdezték, hogy mit szeretnék, én meg elmondtam, hogy a havidíj-emelgetésük miatt lemondom az összes szolgáltatásukat. Mire ők megkérdezték, hogy meghallgatom-e az ügyfélmegtartó-ajánlatukat, ezt követően pedig én meghallgattam és a netet el is fogadtam (a TV-t nem), mert bár nem akartam 2 év hűséget vállalni, de annyira jó volt az ár, hogy aláírtam (szóban). Azóta kiküldték a szerződést is, és havi bruttó 2.200,- Ft-ot fizetek a 30 Mb/s-os netért. "Ennyit tudok elmondani. Kéremkapcsojjaki!" - by Szalacsi Sándor.

(#12831) dsd1 válasza pumukli4573 (#12823) üzenetére

dsd1
(lelkes újonc)

"elgurult a gyógyszerük a norvég telenornál ... ???"

Mi a gond a cikkben leírtakkal vagy a Telenorral ? Én úgy látom hogy az új műhold "lábnyoma" teljesen lefedi a bérlők igényeit. Mindenki várja már mint a Messiást, aztán majd meglátjuk hogy a Digi mit kap ebből.

(#12832) Pumma válasza dsd1 (#12831) üzenetére

Pumma
(őstag)

Reméljük több saját tp. tudnak onnan bérelni.

(#12833) dsd1 válasza Pumma (#12832) üzenetére

dsd1
(lelkes újonc)

Ja, ősszel jöhetne a magyar DigiSport 3, hétvégenként már túl sűrű a program a meglévő kettőn.

(#12834) neukumfe

neukumfe
(kvázi-tag)

Sziasztok!

A következő a helyzetünk:
Adott egy családi ház, 3 szobával és 3 tévével (mind a 3 FULL HD TV). Az egyikre már meglévő előfizetésünk van, hd set-top-boxxal. A másik két szobában még másik szolgáltató által sugárzott adás megy, de ezt szeretnénk lemondani. Érdeklődtünk az ügyfélszolgálaton. Mivel mindegyik tv-n ki szeretnénk használni a hd adta minőséget ezért mindegyikre hd tv-zésre alkalmas eszközt kérnénk. Itt jön a bökkenő. Ügyfélszolgálatos csajszi azt mondja, hogy mehet a hd box két tv-re, de ha a harmadikra is azt szeretnénk, akkor azt meg kell vásárolni. Vagy marad a conax modul az egyik tv-re. Utánanéztem kicsit, elvileg az én tv-m kezeli ezt (Samsung UE40H5500), de még sosem próbáltam, így nem vagyok benne biztos. Viszont kiscsaj azt mondta, hogy ezt döntsem el mielőtt megrendeljük a szolgáltatást a másik két helyre is, mert amit mondok, az onnantól megrendeltnek számít.
Az ötlet az lett volna, hogy hozatok a szerelővel egy hd boxot, egy sd boxot és egy conax modult:
1. ha működik a Digi Smart CAM a tv-mmel, akkor hd box mehetne édesanyám szobájába.
2. ha nem működik a Digi Smart CAM a tv-mmel, akkor hd box hozzám, sd box édesanyámhoz, a Smart CAM-et pedig visszaviszi a futár.

Mit gondoltok, tényleg nem lehet ezt így? Vagy nyugodtan rendeljem meg a Digi Smart CAM kártyát, mert kezelni fogja a tv-m?

Köszönöm előre is!

Üdv, Feri

(#12835) petya2012 válasza neukumfe (#12834) üzenetére

petya2012
(senior tag)

műholdas digiről beszélünk ugye??

sajnos én úgy nézem nem fog menni smart cammal,mivel nincs DVB/S tuner a tv-dben

[tuner csakDVB - T / C ]

[ Szerkesztve ]

LG LA 660,Huawei Ascend G620s,Gigabyte F2A88XM-D3H, AMD A8 6600K, SAMSUNG 840 EVO

(#12836) Ybron válasza neukumfe (#12834) üzenetére

Ybron
(senior tag)

A Samsung UE40H5500 biztos nem fog működni a Digi Smart CAM, mivel hogy írták is nincs benne DVB-S" tuner. Így csak az a megoldás marad hogy kérsz még egy beltérit.
Vagy, veszel egy olyan TV-t ami tudja a DVB-S.

[ Szerkesztve ]

(#12837) butácska válasza butácska (#12807) üzenetére

butácska
(újonc)

Szia Ybron, az " LCD, plazma és projektoros TV-k hibái " -cím alatt ( vélelenül tévedtem oda) néhányan már hozzászóltak a gondomhoz, de nem találtunk megoldást . A készülékem : " Grundig 40 vle 7461 bl "(s2-ci+) ,tökéletesen müködik a smart kártyával , de nem engedélyezi a másolást "A TARTA LOM MÀSOLÀSA TILOS. A RÖGZÌTÈS NEM MEGENGEDETT. " -felirattal üzen. Küldtem Neked PÜ-t ,mert csak vártam a válaszra ,de elfelejtettem lapozni,bocsika és köszönöm.

(#12838) butácska válasza petya2012 (#12808) üzenetére

butácska
(újonc)

Szia petya2012 ,lelombozott a válaszod,mert abban bíztam,hogy a Digi tiltja a ci+-on keresztül a másolást,de azért köszönöm (akkor nálam lehet a gond ) .Te mivel készítesz felvételt ?

(#12839) butácska válasza Ybron (#12809) üzenetére

butácska
(újonc)

Elnézést , Ybron ,jól belebonyolódtam s végül magamnak küldtem a Neked szánt üzenetet,de van ez így néha 65-körül.

(#12840) Norbee87

Norbee87
(kvázi-tag)

Sziasztok tudnátok segíteni abban ,hogy mért nincs egyetlen HD csatornám sem...?
Nem jól állítottam be a csatornákat?
Vagy a DIGInél nincs is?
Pedig az oldalon írja... külön nincs is PL. M1 és M1 HD
Újra kéne hangolnom a tv-t? Arra viszont rámenne fél napom újra beállítgatni mindent.. Mivel befog 700+ csatornát.
Digi+ csomagom van Smartcam modullal.
TV: Samsung UE40F6500
Segítsetek légyszíves amatőr vagyok ebben a témában.

(#12841) zulu_mester

zulu_mester
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Sziasztok!

Most vettem egy Samsung Led tv-t és a következő probléma merült fel amikor összekötöttem a tv-t a Digis "dobozzal", hogy nagyon zajos a a készülék, amikor fehér vagy nagyon vöröses képet közvetítenek. DE amint lekapcsolom a Digitől kapott dobozt és dvd-ről nézek valamit akkor ez a zúgó hang megszűnik. Esetleg a doboz a hibásodott meg, hogy ezt okozza vagy nem kompatibilis a tv és a doboz?

"Te is fiam Bluethooth!"

(#12842) Pumma válasza Norbee87 (#12840) üzenetére

Pumma
(őstag)

Nem Samsung tévém van, de kb hasonló lehet a menüje. A csatorna hangolás menüben. Keresd meg a transzponder szerkesztést, 11823 H/vízszintes , SR 30000, DVB-S-ről állítsd át DVB-S2-re, mentés, majd a kézi hangolásnál ennél az egy tp-nél csinálj egy keresést. és berakja valahova a HD csatornákat is. A hálózatkeresés legyen ki állásban, mert különben az összeset újrakeresi. Itt vannak az adatok: [link]

zulu_mester Scart csatlakozóval megy, mert HDMI-vel kellene? Nem sat tuneres a tévé esetleg? Mert azt érdemes ilyenkor választani ha műholdvételt tervezünk.

[ Szerkesztve ]

(#12843) pumukli4573 válasza neukumfe (#12834) üzenetére

pumukli4573
(lelkes újonc)

Samsung UE40H5500
Tuner

DVB-T Van
DVB-T2 Nincs
DVB-C Van
DVB-C2 Nincs
DVB-S Nincs
DVB-S2 Nincs

T földi
C kábel
S2 műholdas ...

(#12844) Fuvaros válasza zulu_mester (#12841) üzenetére

Fuvaros
(tag)

mivel kötöd össze őket? beföttesgumival?

digis doboz....ezek a szakkifejezések

[ Szerkesztve ]

(#12845) pumukli4573 válasza zulu_mester (#12841) üzenetére

pumukli4573
(lelkes újonc)

scart kábelen nézed nincs leföldelve normálisan azért bug a hang ...
használj HDMI kimenetet !!!

(#12846) zulu_mester válasza Fuvaros (#12844) üzenetére

zulu_mester
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Scart kábellel kötöm össze a Tv-vel.A set-top-box kifejezés már jobban tetszik?

pumukli4573:

HDMI-vel sajna nem tudom összekötni. :(

[ Szerkesztve ]

"Te is fiam Bluethooth!"

(#12847) zulu_mester válasza Pumma (#12842) üzenetére

zulu_mester
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Scart csatlakozóval van összekötve a két eszköz és a tv nem sat tuneres.

"Te is fiam Bluethooth!"

(#12848) Fuvaros válasza zulu_mester (#12846) üzenetére

Fuvaros
(tag)

földelés ok a kábelnél? ki kéne próbálni másik kábellel.

(#12849) Pumma válasza zulu_mester (#12847) üzenetére

Pumma
(őstag)

Mert az a beltéri még a régi tévédhez volt, most lehet kérni(és érdemes) helyette digitálisat HDMI-kábellel.

(#12850) pusi1981

pusi1981
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Németországban élek itt szeretnem hasznalni a digi muholdas szolgaltatasat.
Kerdeznem hogy 35 cm antennaval tudom e fogni Muenchentol delre 40 km re az adasokat.
(Fontos a minnel kissebb antenna!!!)
A tv-m alkalmas a muholdas vetelre tehat belteri nem kellenne.
Otthon mutereknak van muholdas elofizetesuk egy kartyaval.
Ha igenyelnek plusz egy kartyat akkor en azt itt kint tudnam hasznalni?

(#12851) Piwi válasza pusi1981 (#12850) üzenetére

Piwi
(PH! addikt)

85cm minimum kell hozzá szerintem :U

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;] http://goo.gl/oQIRU

(#12852) pusi1981

pusi1981
(fanatikus tag)

Univerzális V/H LNB fejjel lehet fogni a Digit ???

(#12853) dsd1 válasza pusi1981 (#12852) üzenetére

dsd1
(lelkes újonc)

Igen, az univerzális LNB-k között általában alig van minőségben érezhető különbség. A probléma viszont az antenna mérete lesz. A Thor műhold lábnyoma alapján Bajorországban eggyel nagyobb tányért érdemes használni mint Magyarországon, és már itt is legalább 70-es átmérő kell, de inkább 80. Az 50-60 átmérő meg teljesen felejtős, az csak Astrához jó felétek.

[ Szerkesztve ]

(#12854) zulu_mester válasza Fuvaros (#12848) üzenetére

zulu_mester
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

A földelés okés és kipróbáltam egy másik set-top-boxal is Tv-t. Azzal simán ment búgás nélkül is. Így szerintem már nem sok variáció maradt, minthogy a set-top-box-al van valami hiba.

"Te is fiam Bluethooth!"

(#12855) zulu_mester válasza Pumma (#12849) üzenetére

zulu_mester
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Valószínű, hogy kompletten új ste-top-boxot kérek majd a Digitől és akkor már HDMI csatlakozósat :)

"Te is fiam Bluethooth!"

(#12856) Fuvaros válasza pusi1981 (#12850) üzenetére

Fuvaros
(tag)

a digi honlapjan van egy terkep, hova mekkora parabola kell Europaban

(#12857) pumukli4573 válasza pusi1981 (#12850) üzenetére

pumukli4573
(lelkes újonc)

35cm nagyon kicsi avval nem hiszem hogy betudnád fogni
min 70-80cm kell neki
digi smart cam lehetséges csak ,kártyát nem adnak külön

[ Szerkesztve ]

(#12858) butácska válasza pusi1981 (#12850) üzenetére

butácska
(újonc)

Szia,itt rákérdezhetsz a mesterre :http://antennaszerelés.hu/ .

Copyright © 2000-2015 PROHARDVER Informatikai Kft.