2015. szeptember 5., szombat

Gyorskeresés

(#13751) Wasquez válasza Clever0 (#13749) üzenetére

Wasquez
(tag)

A hozzászólásodig azt hittem, hogy értem a dolgot!

A diginek van kártyaolvasója kártyával, amit be tudok dugni egy olyan beltéribe, amiben van kártyaolvasó slot.
De olyan készülékbe, amiben van beépített kártyaolvasó, abban nem tudok digis kártyát használni, jól tudom?
Az UPC kártyát pedig tudom használni kártyaolvasó nélkül olyan beltériben, amiben van beépített kártyaolvasó!?

PC

(#13752) Clever0 válasza Wasquez (#13751) üzenetére

Clever0
(kvázi-tag)

A digi a kártyát és az olvasót is adja, ezek párosítva vannak, használatukhoz CI+ modulfogadós box (ilyen kevés van) vagy tévé (szinte mindegyik ilyen) kell az S2 tuneren túl.
Az UPC Direct csak kártyát ad. Ez mehet okosított szofttal Conax olvasós boxba, vagy külön megvásárolt Irdeto-s kártyaolvasóval CI-s modulfogadós készülékbe.

(#13753) Wasquez válasza Clever0 (#13752) üzenetére

Wasquez
(tag)

Jó akkor mit kell vennem, hogy a mostani digis kártyát tovább tudjam használni, de saját választott dekóderben!?
Vagy milyen opció van upc esetén dekóder választásra?

PC

(#13754) Clever0 válasza Wasquez (#13753) üzenetére

Clever0
(kvázi-tag)

A digis kártyák az olvasóval / beltérivel összepárosítottak, vagyis a jelenlegi kártyád csak abban a beltériben működik, amivel most is használod. Ha bátor vagy, visszaviszed és kérsz helyette másik kártyát a hozzávaló modullal és utána kísérletezel tévével, boxszal. Vagy kérsz második tévéhez kártyát+modult, ami csak havi +200 Ft, ha jól tudom, de rossz esetben kötelezően kijönnek cserélni a single fejet duálra, amit ki kell fizetned.
UPC Direct lehetőségekről a másik fórumban érdeklődj, de pl. az Amiko említett két boxa mindegyik műholdashoz jó.

(#13755) Wasquez válasza Clever0 (#13754) üzenetére

Wasquez
(tag)

Rendben, ezt így már kezdem érteni!

Az a kérdés, még mindig nem világos, hogy ha egy kártya van a két beltéri valamelyikében, akkor mi a helyzet?
Tudok az egyik scarton a digi műsoraiból tv-t nézni, a másikon felvenni egy másik digi csatorna műsorából?

PC

(#13756) Clever0 válasza Wasquez (#13755) üzenetére

Clever0
(kvázi-tag)

Ma már nem adnak két tuneres beltérit. Csak Kaon vagy Smart CAM van: MŰHOLDAS MÉDIA ESZKÖZÖK KONSTRUKCIÓI
Saját beltéri esetén olyan fórumon érdeklődj, amit kiszemeltél magadnak!

(#13757) Wasquez válasza Clever0 (#13756) üzenetére

Wasquez
(tag)

Akkor ezért beszélünk el egymás mellett!
Az elején írtam, hogy saját beltérivel szeretném megoldani a dolgot, tehát digi esetén smartcam-al kompatibilis box-ot vagy tv-t kell keresnem.
Ha smartcam kártyás, a box, akkor még célszerű az upc modullal való kompatibilitására is odafigyelni, hátha az lesz a befutó.
A két tuneres készülékre vonatkozó kérdésem nem a digi által adott készülékre vonatkozott, hanem a linkelt amiko készülékre, de akkor keresek egy készülékspecifikus topic-ot.

Köszi!

Ezért nem kell a digi beltéri:
https://hu-hu.facebook.com/digi.hu/posts/506878472703568

Ugyanezt csinálták a két megvásárolt beltérimmel, csak amikor eladták nekem, akkor teljes funkciós készülékként adták el, majd jól szétcseszték egy 'szoftverfrissítéssel' ettől minden beállítható funkciót elvesztett a készülék!
Használhatatlan szar lett a számomra, ezért akarok úgy vásárolni, hogy ne legyek függőségben velük!

[ Szerkesztve ]

PC

(#13758) Clever0 válasza Wasquez (#13757) üzenetére

Clever0
(kvázi-tag)

- Nem kell megvenned a beltérit, lehet bérelni is. Lehet, hogy hosszabb távon többet fizetsz érte, de cserébe ingyen javítják.
- Sem tévé, sem box nem képes 1 kártyával két műsort kikódolni (legalább is én így tudom). Ezt csak a szolgáltatói boxok tudták / tudják. A Samu tv topikban erről hosszasan szó esett. Esetleg linuxos box erős hardverrel bírhatja, de az olyanok árából 2-3 olcsóbb box is kijön.

[ Szerkesztve ]

(#13759) Pumma válasza Wasquez (#13757) üzenetére

Pumma
(PH! addikt)

tv-t kell keresnem.
Szerintem ez lenne a legegyszerűbb. A régit meghirdeted, és keresel egy sat tunerest helyette.

Xiaomiiiiaaaaúúúú

(#13760) PainKiller13

PainKiller13
(őstag)

Sziasztok.

Van egy ilyen Digi HD beltérink (kaon asszem), amit bérlünk(havi 500 péz), most tudnék venni jó áron egyet használtan, szerintetek érdemes?

Megvan a mostani már több éve, az előző Tvnkkel nem volt semmi probléma vele, viszont a mostanival a TV adásnál egy idő után elkezd csúszni a hang, ez lehet a TV hibája is, viszont USBről nem csinál ilyesmit.

Van valami ötletetek mit tegyek?

Nanoxia_Deep_Silence_II+Seasonic_G550+AsusZ87A+ADATA256GB MSITF770N2GB+i5-4670k+ScytheNinja+2x4GBCorsair

(#13761) Fuvaros

Fuvaros
(tag)

Digi Smart Cam kártyával megy az LG650V tv. Minden nap feljön párszor csatornaváltáskor a PIN-kód kérés ( 0000 + OK és kész).

Persze a tv beállításaiban nincs pin-kód kérés aktiválva.

Másnál is van ilyen? Mi a teendő, hogy ne jöjjön fel az ablak? persze míg nem írod be, addig az a program nem látható.

(#13762) Pumma válasza Fuvaros (#13761) üzenetére

Pumma
(PH! addikt)

Biztonság menü alatt írd be a kódot, utána hátha nem ugrik fel. Ha mégis, akkor az LG topikban kérdezd, vagy olvass utána.

Xiaomiiiiaaaaúúúú

(#13763) Wasquez válasza Pumma (#13759) üzenetére

Wasquez
(tag)

A régi tv-t valamelyik gyerek fogja kisajátítani, és nekik is kell majd dekóder is hozzá.
Ezért macerás, és a több tv-s megoldást is át kell gondolnom.

PC

(#13764) kata0467 válasza g0dl (#13702) üzenetére

kata0467
(újonc)

semmi köze polarizációhoz . inkább kicsi az antennád !
100cm szerezz be , skandinávok is előjönnek

(#13765) kata0467 válasza Elmoking (#13703) üzenetére

kata0467
(újonc)

igen kártya és modul vagy a beltéri egység párosíva van egy rsa box kulccsal, amit csak OScam olvas dreambox beltéri egységgel

[ Szerkesztve ]

(#13766) Fuvaros válasza kata0467 (#13764) üzenetére

Fuvaros
(tag)

Minek azért nagyobb antenna, ha egy évben egyszer van egy nagyobb eső, zivatar ill felhő?

Nem a méret a fontos...

Itthon elég a 80-as antenna is.

(#13767) frovery válasza kata0467 (#13765) üzenetére

frovery
(fanatikus tag)

Norbi, már megint marhaságokat írsz!!!
Az a készülék simán kezeli a Digis kártyát a hozzáadott kártya olvasóval(Smart Cam). A kártya biztosan nem fog menni csak úgy simán.

(#13768) draco31

draco31
(őstag)

A HD-s beltéribe milyen sebességű pendrive-ot érdemes venni? Elég egy lassabb is neki?

Vodafone Smart Prime 6

(#13769) Watt25 válasza draco31 (#13768) üzenetére

Watt25
(PH! addikt)

A legjobb minőségű HD stream sávszélessége nem nagyobb 13Mbit/s-nál. (~1,5Mbyte/s)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#13770) draco31 válasza Watt25 (#13769) üzenetére

draco31
(őstag)

Köszönöm! Az SD mennyivel száguldozik?

Vodafone Smart Prime 6

(#13771) Watt25 válasza draco31 (#13770) üzenetére

Watt25
(PH! addikt)

Tessék, itt mindent megtalálsz. (Még annál többet is. :) )

(#13772) Gabir válasza Gabir (#13665) üzenetére

Gabir
(fanatikus tag)

Szép reggelt!

Megvolt a próba, sikerült a Philips beltérimben új műholdat beállítani, volt csatornakeresés, talált is(bár nem mindegyiket).
Azonban csak egy néhány orosz, román vagy kínai adót mutatott.
A többihez kártyát kért.
Tehát végülis sikerült is meg nem is. :)

Ami elromolhat, el is romlik, ami nem, az is! ( - Murphy bácsi után szabadon ) Privit hamarabb olvasom!

(#13773) dsd1 válasza draco31 (#13768) üzenetére

dsd1
(kvázi-tag)

Szerintem nem érdemes pendrive-ot használni, esetleg ha ritkán és csak SD-t rögzítesz. HDD-re szépen rögzít a Kaon.

(#13774) petya2012

petya2012
(senior tag)

sziasztok

lenne egy olyan kérdésem,hogy lehet-e olyat van még 2 hónap a hűségidő végéig-de én váltani szeretnék T-home-ra a több HD csatorna miatt

befizetném a számlát viszont leszerelnék a tányért,stb kihúz,stb

LG LA 660,Huawei Ascend G620s,Gigabyte F2A88XM-D3H, AMD A8 6600K, SAMSUNG 840 EVO

(#13775) Anonymus23 válasza petya2012 (#13774) üzenetére

Anonymus23
(őstag)
LOGOUT blog

Kikapcsolod, befizeted amíg tart a hűségidő, de nem használod, időben visszamondod. Mi ebben a kérdés?

A beltéri eszközt azt bérled vagy megvetted? Ha megvetted, akkor vissza sem kell adnod az egészet.
Én még nem láttam olyat, hogy kültériért érte jöttek volna... A beltéri és a kártyájuk az ami érdekli őket, azt vissza kell juttatni.

;)

(#13776) petya2012 válasza Anonymus23 (#13775) üzenetére

petya2012
(senior tag)

értem,köszi a választ

bérelt az stb
a kártya maradhat benne a stb-ben a dobozban??

[ Szerkesztve ]

LG LA 660,Huawei Ascend G620s,Gigabyte F2A88XM-D3H, AMD A8 6600K, SAMSUNG 840 EVO

(#13777) Watt25 válasza petya2012 (#13774) üzenetére

Watt25
(PH! addikt)

Az antennát nem szokták leszerelni.
De vigyázz, nehogy meglepődj.

(#13778) halig12

halig12
(újonc)

Sziasztok!

2 hónapja köttettem be digi műholdat, akkor kértem 2 hd box-ot, meg 1 smart cam-et.
A smart cam eddig nem volt használva, ugyanis tegnap vettem egy Samsung UE55HU8500 televíziót, ami képes azt fogadni CI+ és S2 tuner van benne.

Na de.

A koax bekötve, smart cam bedugva, Thor műhold a tvben beállítva, csatornák behangolva, digi felhívva, elvileg "kiküldték a jelet", stb.

A tévé mégis 26-os hibakódot ír ki, amikor csatornát próbálok behozni, hogy smart kártya párosítási hiba.

Digit már 3szor hívtam azóta, azt mondta, hogy jól van náluk párosítva, stb. stb. Hívtam a Samsungot, a tévé látja a kártyát is, a kártyaolvasót is, gyári számok minden megjelenik. A csatornákat is látja, csak ugye nem kódolódik ki a jel. A samsung szolgáltató oldali hibát jelölt meg.

Mi a franc lehet?

Nem lehet, hogy ez a kártya hozzá volt rendelve korábban pl. egy másik beltérihez és az még a rendszerben úgy van, és ütközés van?

(#13779) hwlr

hwlr
(újonc)

Valki tudna ebben segiteni? a hiba a következő, tegnap az uj Hd-s dekóderem kikapcsolt magátol, 3 óra elteltével kikapcsolnak.. porbáltam visszakapcsolni de semmi bejön egy táblázat nem reagál semmire se a kikapcsolásra se semmire, a táblázatba felvan sorolva AV1 AV2 hdmi stb.. és irja hogy wait. nyomom sorba a gombokat ugy irja ki folyamatosan sorba hogy checked, de ha megvan az összes akkor sem lép tovább! nem tudom mi lehet a probléma

(#13780) petya2012 válasza Watt25 (#13777) üzenetére

petya2012
(senior tag)

szió

a minőségre gondolsz??

igazából én anno a digisport2 miatt köttettem be,de időközben az lett az Invitel kábelen

(#13781) Watt25 válasza petya2012 (#13780) üzenetére

Watt25
(PH! addikt)

A HD csatornák minőségére gondolok...

(#13782) petya2012 válasza Watt25 (#13781) üzenetére

petya2012
(senior tag)

gondoltam :)

csak sajna nem sok van a diginél,ami van az is olyanok amik engem nem érdekelnek és hát gondolom még a t-home HD is jobb a sima sd-nél

(#13783) PainKiller13 válasza halig12 (#13778) üzenetére

PainKiller13
(őstag)

Most már örülök, hogy nem kértem a smart camet :D ezek szerint finnyás.

Nanoxia_Deep_Silence_II+Seasonic_G550+AsusZ87A+ADATA256GB MSITF770N2GB+i5-4670k+ScytheNinja+2x4GBCorsair

(#13784) frovery válasza halig12 (#13778) üzenetére

frovery
(fanatikus tag)

Biztosan a Digi TP-ket hangoltad le???
Mert ugye a UPC is itt szolgáltat! A csatornák 90%-a azonos mindkét szolgáltatónál. Sokan estek már ebbe a hibába.

(#13785) frovery válasza PainKiller13 (#13783) üzenetére

frovery
(fanatikus tag)

Nem finnyás, csak érteni kell egy kicsit hozzá. Ha pedig nem, akkor szakembert kell hívni és nem sajnálni rá azt a pár ezrest. Sokan vannak így, aztán napokig szenvednek vele. Én 2 óra alatt megoldom általában sorbarendezve. :K

(#13786) yanna

yanna
(fanatikus tag)

Tegnap délután/este az EPG-ben a csatornák kb. 90 %-ánál az szerepelt, hogy nincs eseményinformáció. A krixkrax karakterkódoláson matathattak esetleg?

(#13787) forzaroma

forzaroma
(tag)

Sziasztok!

Lehet volt már korábban szó róla, bocs ha nem olvastam végig mindent, de lenne egy kérdésem amire lehet innen tud valaki válaszolni.
A Diginél a legmagasabb , 100x csatornás csomagom van(mivel panelben lakom, kábelen) és egy ideje jópár csatorna, köztük a sport1, 2 nézhetetlen minőségben fogható csak.
Az M4-et nem fogja be a tavaly vett szuper LG tv.
Viszont a másik szobában lévő régebbi Orion tv-n minden csatorna bejön, és jó minőségben.
Nem tudom mi lehet az oka ennek, de az új tv-n már többször is végigcsináltam az automatikus csatorna beállítást, és semmi nem változik!
Valakinek ötlete?
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Hongmi 1S

(#13788) Clever0 válasza forzaroma (#13787) üzenetére

Clever0
(kvázi-tag)

Rossz helyen vagy. Ide írj: Digi kábel TV - digitális adás
Vagy ide: LG LCD és LED TV-k

[ Szerkesztve ]

(#13789) Atomantiii válasza Watt25 (#13781) üzenetére

Atomantiii
(senior tag)

Mert mi van velük?

(#13790) yanna válasza yanna (#13786) üzenetére

yanna
(fanatikus tag)

Tévedtem. Semmi változás. :((

(#13791) Watt25 válasza Atomantiii (#13789) üzenetére

Watt25
(PH! addikt)

Nézd meg, amit linkeltem...

(#13792) Atomantiii válasza Watt25 (#13791) üzenetére

Atomantiii
(senior tag)

Nem tudom mire gondolsz de erősen tudnék vitatkozni a grafikonnal, ami már nem biztos, hogy így aktuális.

(#13793) Piwi válasza yanna (#13786) üzenetére

Piwi
(PH! addikt)

Valami van... Nálam most tökéletes minden kiirás, van hosszú "ő" "ű". Eddig össze vissza karakterek voltak :U

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;] http://goo.gl/oQIRU

(#13794) yanna válasza Piwi (#13793) üzenetére

yanna
(fanatikus tag)

Hm... nem tudom, mintha kevesebb lenne ránézésre (bár lehet, hogy csak ténylegesen kevesebb most az ékezetes karakter), de bőven van még hülye karakter. Logikát sem látok benne, pl. M1 és M4 tökéletes, M2, M3 nem jó. Az RTL csoport rossz, de egyik TV2-nél sincs hiba.

(#13795) Watt25 válasza Atomantiii (#13792) üzenetére

Watt25
(PH! addikt)

Arra gondoltam, hogy a műholdas T-Home HD adásai sokkal rosszabb minőségűek, mint a műholdas Digié.
A "már nem biztos, hogy aktuális" szöveg pedig tök alaptalan. Több éves tapasztalat azt mutatja, hogy szignifikánsan nem szoktak változtatni a szolgáltatók a sávszélességen. (Oké, a T-Home ebből a szempontból valóban kivétel, mert rossz irányba nagyon elmentek, de nem hiszem, hogy az eltelt 9 hónap alatt visszaerősödtek volna.)
Úgyhogy a grafikonok (adatok) aktualitását megkérdőjelezni tök felesleges.

(#13796) Wilk919

Wilk919
(újonc)

Üdv!

Az miért van, hogy ha áramtalanítom a tv-t, akkor az M1 HD, a TV2 HD és a Digisport 2 HD visszaáll az eredeti csatornaszámra.

Pl. az M1-et beállítottam az 1-esre, áramtalanítás után lett belőle négyszázhuszonvalamennyi.

A másik kérdésem a krikszkrakszos ű és ú betűkkel lett volna kapcsolatos, de látom ahogy fentebb is írtták ez szolgáltatói hiba.

(#13797) Orlin

Orlin
(őstag)

Sziasztok!

2 KAON beltérink van.Nálam a szobában egy az összes csatorna,de a másikban nem.Soknál azt írja nincs jel,de van olyan csatorna ami működik.Az info jelzés szerint sincs jel a csatornán.
Mi lehet a baj?

Csináltam már gyári beállítást is.Ki is kapcsoltam a kártyát is megtisztogattam,de még mindig nem jó.

Köszi!

Xperia T,Kindle Paperwhite,ASUS K53TA - Windows 8

(#13798) Fuvaros válasza Orlin (#13797) üzenetére

Fuvaros
(tag)

Nálam a szobában egy az összes csatorna - ez nyelvtanilag nem tökéletes

(#13799) Orlin válasza Fuvaros (#13798) üzenetére

Orlin
(őstag)

Hihetetlen ügyességgel megtaláltad a kérdésem lényegét!
De segítek,hogy tudd értelmezni!
Nálam a szobában MŰKÖDIK az összes csatorna,de a másikban nem.
Azért azon mindig meglepődök,hogy emberek képesek arra energiát elpazarolni,hogy a másikat b@sztassák mert hibázott.De remélem vittem egy kis fényt a kedd reggeledbe Mr.Tökéletes!

(#13800) frovery válasza Orlin (#13799) üzenetére

frovery
(fanatikus tag)

Próbáld a 2 boxot felcserélni a két koax végen. Vagy ha a tányérhoz odaférsz, akkor a 2 csatlakozót is felcserélheted.

(#13801) Carvus válasza Orlin (#13799) üzenetére

Carvus
(fanatikus tag)

Már nem azért az egyhúszért, de én is ugyanaddig a mondatig jutottam és próbáltam megfejteni mi lehet az, de kollégához hasonlóan nem sok sikerrel jártam! Persze Neked álljon feljebb... :)

(no offense)

Nexus7 2nd-gen & Nexus5 CyanogenMod 12.1

(#13802) Orlin válasza frovery (#13800) üzenetére

Orlin
(őstag)

Szia!

Kicseréltem és a hiba jelentkezett.Nem volt jel vagy szétesett a kép.Régebben nálam volt a Dual beltéri és amikor bekötötték a KAON beltériket akkor ilyen csodás megoldással fűzték fel másik szobát.Pedig reméltem,hogy behúznak egy új koax-ot a másik beltérihez.Ezt megigazgattam és most jó.Lehet ez volt a baja.Az biztos,hogy nem a beltéri romlott el.

(#13803) frovery válasza Orlin (#13802) üzenetére

frovery
(fanatikus tag)

Valószínűleg kontakt hiba van a kötéseknél.
Ha jól értem csak 1 koax jön le a fejtől, tányértól? A másik boxhoz az elsőtől megy a koax?
Ha igen, akkor ez így nem jó. Vagy te teszel fel twin fejet és lehúzod a koaxot, vagy felhívod őket, hogy csinálják meg két koaxal.

(#13804) Orlin válasza frovery (#13803) üzenetére

Orlin
(őstag)

Nem.Twin fej van!
A régi dual beltérinél volt olyan megoldás,hogy lejött a 2 koax az én szobámba a beltérihez és innen ment a másik szobába a még egy koax és egy "egér".Így volt egy dual beltérire kötve a 2 szoba.Amikor hozták a KAON beltérit össze lett kötve a mellékelt kép szerint a másik szobába menő koax és az ami a twin fejtől régi dual-hoz jött be.
Már most én is kicsit belezavarodtam a leírásba. :B
Most nézem és egy órája működik hibátlanul.Valószínű itt lehetett baj az összekötéssel.

Köszi!

(#13805) frovery válasza Orlin (#13804) üzenetére

frovery
(fanatikus tag)

Ja, akkor mostmár én is értem. :)

Azt a koaxot kellene egy új, egybe kábelre lecserélni a fej és a box között. Az mindíg egy + hibalehetőség lesz.
De ha újra tudod blankolni és újra rárakni a csatlakozókat, lehet egy darabig elég lesz. Oxidálódhat a réz belső ér idővel és kontaktos lesz.

(#13806) Ladislaoca

Ladislaoca
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy a Digi műholdas szolgáltatásnál az interferencia jelenség, hogy szokott "megmutatkozni"?
Mettől meddig szokott tartani és ilyen esetben arra a pár percre teljes adáskiesés szokott lenni vagy csak minőségromlás stb stb?
Köszönöm előre is a válaszokat!

(#13807) Clever0 válasza Ladislaoca (#13806) üzenetére

Clever0
(kvázi-tag)

Erről külön oldal van a Digi honlapján:
Interferencia

(#13808) Ladislaoca válasza Clever0 (#13807) üzenetére

Ladislaoca
(lelkes újonc)

Ezt már én is olvastam.
DE engem az érdekel, hogy a gyakorlatban, hogy néz ez ki.
Aki használja nap mint nap.

(#13809) Fuvaros válasza Orlin (#13799) üzenetére

Fuvaros
(tag)

ha valamit elbbbbbaszol, akkor ismerd el, ne feleselj feleslegesen. érthetetlen a szöveged, ha pontatlanul fogalmazol. esetleg vissza kéne olvasni legépelés után.

máskülönben nekünk is van 2 új Kaon boxunk, és az egyikből hiányzik két program, a másikban megvan.

(#13810) Clever0 válasza Ladislaoca (#13808) üzenetére

Clever0
(kvázi-tag)

Ha a nap a műhold mögött megy el, akkor a belőle jövő sugárzás is bejut a fejbe, ami a hasznos jelet elnyomja pár percen keresztül, vagyis nem lesz képed. Ez pár napig tart. Előtte-utána már a napból jövő zavar a fej alatt-felett halad el.

(#13811) Ladislaoca válasza Clever0 (#13810) üzenetére

Ladislaoca
(lelkes újonc)

Köszönöm :)

Egyébként valaki megmutathatná hogy, hogyan kell a Digi oldalán belinkelt oldalt használni:

[link]

Csak szerettem volna megnézni,hogy melyik nap mennyi ideig tartana ez az interferencia?

[ Szerkesztve ]

(#13812) forrest85

forrest85
(senior tag)

Sziasztok,

Tegnap DIGi World HD m1HD meg még 1-2 HD adó nem volt elérhető. Más is tapasztalt ilyet? Megjavult azóta?

Köszönöm.

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez! Szebb jövőt!

(#13813) yanna válasza forrest85 (#13812) üzenetére

yanna
(fanatikus tag)

Szia!
Egy csatornánál én is észrevettem, de meg nem mondom melyik volt. A javulásról nem tudok, ma még nem láttam TV-t.

(#13814) yanna válasza yanna (#13813) üzenetére

yanna
(fanatikus tag)

No, most nyomtam végig az összes csatornát, semmi hiányosság, minden működik.

(#13815) Jester01 válasza Ladislaoca (#13811) üzenetére

Jester01
(PH! kedvence)

Kiválasztod a műholdat (THOR6) beállítod a tükör méretét, a többi számot nem piszkálod. A térképen ráböksz hol vagy, aztán alul megkapod a táblázatot. Majd egy hónap múlva lesz aktuális a probléma. Úgy nézem körülbelül egy héten át, délután 2 óra környékén maximum 15 perc.

[ Szerkesztve ]

Jester

(#13816) Ladislaoca válasza Jester01 (#13815) üzenetére

Ladislaoca
(lelkes újonc)

Köszönöm!

(#13817) szabi86

szabi86
(újonc)

Sziasztok

Tegnap cseréltem a HD box-omat Smart Cam-re, Samsung Smart tv-n. Az lenne a kérdésem, hogy van valami egyszerű mód arra, hogy a talált 800 csatornából kiszűrjem azokat, ami digi-s?

Köszi

(#13818) Watt25 válasza szabi86 (#13817) üzenetére

Watt25
(PH! addikt)

ChanSort

(#13819) ibiza80 válasza szabi86 (#13817) üzenetére

ibiza80
(újonc)

Igen chansort, vagy csinálsz egy gyári visszaállítást, és a TP listából csak a Digis TP-ket, valamint a UPC-vel közösen használt TP-ket hagyod meg, és csak ezeket keresed le. Száz egynéhány csatit könnyebb szerkeszteni, mint 800-at! :U

LG 50 LB 650V

Copyright © 2000-2015 PROHARDVER Informatikai Kft.