2015. január 29., csütörtök

Gyorskeresés

(#12601) tibibi

tibibi
(senior tag)

Mostanában ha felhős az idő mint ma nincs jel hibával nem működnek a hd adások.Idáig nem csinálta parabolán kellene állitsak?

(#12602) bango

bango
(újonc)

Több, mint egy hónapja rendeltem meg a szolgáltatást telefonon. Ügyfélszolgálaton nem tudnak róla, hogy miért nem történik semmi, max ismételten megigérik hogy majd felhívnak, egyszer nem hívott fel senki így még azt sem tudtam mire várok. :F
Aztán szépen elmentem személyesen egy ügyfélszolgálatra ahol végre megtudhattam hogy tképpen miről van szó nincs raktáron beltéri.
Azért ezek után az ember úgy kedvet kap hozzájuk.

(#12603) bango válasza tibibi (#12601) üzenetére

bango
(újonc)

Hát ez nem hangzik túl jól.

(#12604) Fuvaros válasza tibibi (#12601) üzenetére

Fuvaros
(tag)

nekem sosincs ilyen gondom. a középsö vonal 80, az alsó 65 % on áll (Kaon)

(#12605) Fuvaros válasza bango (#12602) üzenetére

Fuvaros
(tag)

kell várjál....de én leadtam 2-t múlt hónapban....hihi

(#12606) tibibi válasza Fuvaros (#12604) üzenetére

tibibi
(senior tag)

az csodás,mert nekem 85/ 65

(#12607) Ance válasza tibibi (#12606) üzenetére

Ance
(senior tag)

Nálam is volt ilyen. Mondjuk az SD adások is elmentek. Vettem egy jó minőségű fejet a digi által adott helyett, azóta nincs probléma. Valami adatsebességhez kapcsolódó hiba lehet, ha a HD adások maradnak el. Ha korábban nem volt ilyen és az antenna nem mozdulhatott el, mert rendesen fel van szerelve, akkor én a fejre gyanakodnék. Azt hogy nem mozdult el az antenna, alátámasztja, hogy jó a vételi erősséged, ahogy írtad.

[ Szerkesztve ]

(#12608) tibibi válasza Ance (#12607) üzenetére

tibibi
(senior tag)

85% jobb nem lesz hiába igazgatom? van másik fej kipróbálom azzal.

(#12609) Norbee87

Norbee87
(kvázi-tag)

sziasztok hogyan tudom a csatorna listát amit rámentettem pendrive-ra számítógépen módosítani stb ... vagy csak arra jó , hogy a tv-n visszatudjam állítani ? UE40F6500 tipusú tv-m van
Köszi előre is :)

(#12610) Piwi válasza Norbee87 (#12609) üzenetére

Piwi
(PH! addikt)

Samsung Channel Editor programmal

[ Szerkesztve ]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;] http://goo.gl/oQIRU

(#12611) AtHoS válasza bango (#12602) üzenetére

AtHoS
(PH! kedvence)

Én UPC-vel jártam hasonló cipőben pár évvel ezelőtt. Telefonos megrendelést követően vártam türelmesen, de úgy 2 hónap elteltével csak rájuk csörögtem. Reagálás a részükről: "nincs is rögzítve a nevemen/címemen megrendelés". Na ez a LOL :Y

[ Szerkesztve ]

Vistaboy: "Nem kell, ugyanis nem lesz DNF-em. A demó alapján felejtős" válasz rá KKaresz45-től: "Ez van, ha gyorsan összecsapnak valamit"

(#12612) Ance válasza tibibi (#12608) üzenetére

Ance
(senior tag)

Antenna felett nincs valami? Pl. tetőkilógás, vagy valami ilyesmi. Nem előtte, felette.

(#12613) tibibi válasza Ance (#12612) üzenetére

tibibi
(senior tag)

Nincs semmi 2 hónapja raktam át ,mert belenőtt a fenyőfa ,de a jelerősség nem változott.Idáig nem volt gond 3 napja kezdte ,de érdekes tegnap csak a tv2 nem volt jó az rtl ment.

[ Szerkesztve ]

(#12614) gulyasa válasza tibibi (#12613) üzenetére

gulyasa
(senior tag)

A TV2 eleve nem jó, semmi normális műsor nincs rajta... :D

Magyar nyelvű Egreat R6S oldal: http://egreatr6s.wikidot.com

(#12615) Ance válasza tibibi (#12613) üzenetére

Ance
(senior tag)

Fejcserét kellene akkor megpróbálnod szerintem. Az a legegyszerűbb.

(#12616) Fuvaros válasza Ance (#12615) üzenetére

Fuvaros
(tag)

kinek a fejét.... Magyarországét lehetne?

(#12617) Ance válasza Fuvaros (#12616) üzenetére

Ance
(senior tag)

Légy oly kedves ezt valami politikai fórumban megkérdezni....

(#12618) tibibi válasza Ance (#12615) üzenetére

tibibi
(senior tag)

kipróbálom majd,de konkrétan most is nincs jel hibát ír. :W

(#12619) padi68

padi68
(senior tag)

a büdös kurvaanyját a diginek!!!!!

Szinte csak sport műsort szeretnék nézni / CAM+ modul / de ilyenkor kiírja hogy kódolt.....

Mi a csipát lehet tenni hogy működjön ez a szar?????

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#12620) Piwi válasza padi68 (#12619) üzenetére

Piwi
(PH! addikt)

érdekes,mindenkinél mennek a sport csatornák,vajon hol lehet a hiba? ;]

(#12621) berbatov2 válasza padi68 (#12619) üzenetére

berbatov2
(senior tag)

Nekem is vitte a tippmixem a FA kupa, de picit kulturaltabban, ha nem nagy keres...

(#12622) padi68 válasza Piwi (#12620) üzenetére

padi68
(senior tag)

sok-sok csatornánál jön az a felírat hogy kódolt, aztán valahol fél, valahol 5 perc után bejön az adás, de sok helyen aztán sem/ pedig a legnagyobb csomagban vagyok...

berbatov2 : bocs igazad van, de egyszerűen mostanában sok a nyűg a digivel....

(#12623) Pumma válasza padi68 (#12622) üzenetére

Pumma
(őstag)

User error, vagyis a saját rendszereddel lehet valami, ide nem érdemes káromkodni. Nem segít rajtad sem, nekünk meg nem hiányzik.

Xiaomi: Redmi? Hongmi! :))

(#12624) scream24

scream24
(tag)

Üdv.
Már kezd az agyamra menni, hogy szinte naponta frissül a csatorna lista. Bár ez csak elméleti, mert gyakorlatilag a csatorna listában változás nem történik. Kaon HD beltéri egységem van. Már hetek óta ez van. Vajon a beltéri egység pusztult el, vagy másnál is ez van. Nem mintha sokat tv-nék, de rohadt idegesítő. Már gondoltam rá, hogy felkockázom a rákba és megdobálok vele valakit. :DDD
Valami ötlet? Előre is köszi.

(#12625) Piwi válasza padi68 (#12622) üzenetére

Piwi
(PH! addikt)

Aha, és nem lehet hogy nálad a hiba? Senki másnál nem olvastam mostanság ilyen hibát. Nekem is CAM modul, digi+ csomaggal és érdekes módon szépen megy minden adás :U

(#12626) deadi

deadi
(kvázi-tag)

Nos , nekem mondjuk most szerelték be, de eddig még nem ment el a kép.

Mondjuk csak a beltérit adta a Digi /Kaon és Hyundai/

tisztelettel...

(#12627) szabogabor10 válasza padi68 (#12622) üzenetére

szabogabor10
(őstag)

Saját beltériben vagy TV-ben van a modul?

Apple iPhone 5s 32 GB Space Gray -- iPad Air 2 64 GB Wi-Fi + Cellular - Sony CMT-G2BNIP HiFi with DAB+ and AirPlay™

(#12628) AtHoS válasza scream24 (#12624) üzenetére

AtHoS
(PH! kedvence)

Gyakorlati tünet, ami zavar a lista frissülésben?

Áramtalanítsd a beltérit, ha ez nem jön be, akkor gyári alapértékre tedd vissza és állítgasd be újra (ilyenkor a kedvenc listát újra be kell majd lőni)

Vistaboy: "Nem kell, ugyanis nem lesz DNF-em. A demó alapján felejtős" válasz rá KKaresz45-től: "Ez van, ha gyorsan összecsapnak valamit"

(#12629) petya2012 válasza AtHoS (#12628) üzenetére

petya2012
(senior tag)

szió

arra tudnál megoldást,hogy ne kelljen 2 naponta mindig betölteni kiválasztani az STB(KAON 1000 HD)-ben a kedvenc csatornalistát??

olyan 2 naponta mindig a mind-el indul bekapcs után :(

köszi

LG LA 660,Huawei Ascend G620s,Gigabyte F2A88XM-D3H, AMD A8 6600K, SAMSUNG 840 EVO

(#12630) Feri1990 válasza petya2012 (#12629) üzenetére

Feri1990
(kvázi-tag)

Szerintem erre nincs megoldás, mondjuk véleményem szerint nem túl megerőltető benyomni 2 naponta indítás után a kedvencek csatornalista gombot. Kb ugyanannyi mint csatornát váltani :)

(#12631) AtHoS válasza petya2012 (#12629) üzenetére

AtHoS
(PH! kedvence)

Nincs sajna, ez így van elbaszarintva jelenleg. Látszik, hogy nem voltak topon, mikor ezeket kitalálták, de legalábbis a megvalósításnál a végeredménybe becsúsztak apróbb kényelmi problémák.
Valószínű a szolgáltató célja megvalósult, a többi viszont minden szolgáltatónál másodlagos szempont. Reméljük eljön majd az az idő is, mikor úgy lesz verseny a szolgáltatók között, hogy kényelmi funkciókban is többet akarnak majd nyújtani a felhasználó felé

(#12632) somi55 válasza Pumma (#12623) üzenetére

somi55
(lelkes újonc)

Nem hinném,ugyanis nálam is létező jelenség. Igaz,csak akkor tapasztalható,ha másik bemenetről váltok át.

(#12633) somi55 válasza padi68 (#12622) üzenetére

somi55
(lelkes újonc)

Léptesd a csatornákat,az gyógyszer neki. De lehet,csak placebo.

(#12634) somi55

somi55
(lelkes újonc)

A szakértő frappáns válasza a hieroglifa problémára:
"Az Általános Szerződési Feltételek nem tartalmazzák az EPG illetőleg a műsorújság funkciót. Annak megjelenítésének optimalizálásán természetesen dolgoznak kollégáink, hogy minden készüléken megfelelően tudjon az működni." :C
Utólagos hozzájárulásotokkal tájékoztattam őket,velük vagyunk a küzdelemben.

[ Szerkesztve ]

(#12635) AtHoS válasza somi55 (#12634) üzenetére

AtHoS
(PH! kedvence)

Ez azért kemény! Amatőrök helyett valami hozzáértőbb kicserélhetné a karakterkódolást beállító értéket értelmesebbre :F

(#12636) petya2012 válasza Feri1990 (#12630) üzenetére

petya2012
(senior tag)

ha megkérlek leírnád nekem hol van ez a említett "kedvencek csatornalista gombot"???

nekem csak úgy megy ha mindig menü-csatornalista szerkesztése-ott le kedvencek-majd rálépek a listára törlöm az utolsó csatit,majd újra beteszem-aztán back

ha nem csinálom meg a csatornabuherát,akkor nem is tölti be

egyébként magic remote-al írányítom a digi beltérit is.de én a saját távján se látok ilyen gombot :(

[ Szerkesztve ]

LG LA 660,Huawei Ascend G620s,Gigabyte F2A88XM-D3H, AMD A8 6600K, SAMSUNG 840 EVO

(#12637) petya2012

petya2012
(senior tag)

áááhhh rájöttem,tényleg igazad van

a zöld gomb megnyomásával kell ott buherálni a rendeznél

mit meg bénáztam vele eddig :W

sajnos a magic-al nem tudom ezt a rendez menüt kezelni,na nem baj,így akkor is könnyebb

[ Szerkesztve ]

(#12638) scream24 válasza AtHoS (#12628) üzenetére

scream24
(tag)

Gyakorlati tünet mindössze annyi, hogy 3-5 percet szöszmötöl a frissitéssel, ráadásul gyakorlati haszna semmi, hiszen a csatorna lista nem modosul. Ráadásul van, hogy random tévézés közben is nekiáll frissiteni. Hmm. Kipróbáltam amit mondtál, majd kiderül 1-2 napon belül, hogy ért e valamit.

(#12639) AtHoS válasza scream24 (#12638) üzenetére

AtHoS
(PH! kedvence)

Nálam óránként nekiállt frissíteni, miközben lekapcsolta a beltérit függetlenül attól, hogy 2 perccel azelőtt váltottam csatornát vagy hozzá sem értem egy óráig a távirányítóhoz.

Én a gyári alapértékre állítással oldottam meg a dolgot, de később írták itt a fórumon, hogy áramtalanítás is hatásos :B

(#12640) scream24 válasza AtHoS (#12639) üzenetére

scream24
(tag)

Nos nálam is egyre gyakrabban csinálta.
Megcsináltam mindkét dolgot, azaz áramtalanítottam is, meg visszaállítottam gyári értékekre. Remélem igy már jó lesz. :R Köszi.

(#12641) padi68 válasza szabogabor10 (#12627) üzenetére

padi68
(senior tag)

egy új lg tv-ben

:R

[ Szerkesztve ]

(#12642) padi68 válasza somi55 (#12633) üzenetére

padi68
(senior tag)

:R

van hogy segít, de nem sokszor....

(#12643) Pumma válasza padi68 (#12642) üzenetére

Pumma
(őstag)

Egyes tévéken ki lehet kapcsolni az automatikus frissítést.

(#12644) gedikart válasza gedikart (#12576) üzenetére

gedikart
(tag)

Csütörtökön vagy Pénteken telefonáltak ügyfélszolgálattól, hogy megérkeztek a Kaon HD beltérik, szóval akinek kell, valószínűleg most már hozzá tud férni.

(#12645) Atesz8

Atesz8
(újonc)

Sziasztok!

Itthon egy Hyundai HSS-7160NA beltérink van. Ezt szeretném cserélni,mert 2 hd tv van.
Egy Hyundai DLF39285SMART ahol a beltéri van, a másik szobában pedig egy LG 32LB5610. Digi+ csomag van.
Kérdésem lenne, hogy ti mit ajánlanátok a HD box-ot vagy a Digi Smart Cam-ot? Nem tudom, hogy is működik ez, ezért kérdezném tőletek.
A válaszokat előre is köszönöm!
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#12646) Fuvaros válasza Atesz8 (#12645) üzenetére

Fuvaros
(tag)

a smartnak jobb lesz a hangja, a kép egyforma jó, a smartnál lassabb a csatornaváltás, a Kaonnál talán jobb az infó, mert nálunk is van probléma a smart kártyás tv digis infójával. Magic remottal is kezelheted nagyjából a Kaon-t. összességében talán ennyi. ki kell próbálni bekapcs idö Kaonnál több sokkal

[ Szerkesztve ]

(#12647) Fuvaros

Fuvaros
(tag)

Valakinek van ötlete arra, hogy a CBS Reality (51es csat) miért nem megy az egyik Kaon beltérin, mikor a másikon megy?
azt írja: nincs jel (az info bejön)

(#12648) pumukli4573 válasza Atesz8 (#12645) üzenetére

pumukli4573
(újonc)

az a gond ,hogy egyik tv se tud DVB-S2 !
neked Kaon HD marad

[ Szerkesztve ]

(#12649) Atesz8 válasza pumukli4573 (#12648) üzenetére

Atesz8
(újonc)

Értem, köszönöm! Akkor a Kaon-t rendelem.
Fuvaros : Köszi az infokat!

(#12650) Orlin

Orlin
(őstag)

Sziasztok!

Itt van a fórumon valaki aki gyakorlatban is használ Amiko beltérit Digi kártyával?

Xperia T,Kindle Paperwhite,ASUS K53TA - Windows 8

(#12651) frovery válasza Orlin (#12650) üzenetére

frovery
(fanatikus tag)

Pontosan melyik Amiko?

(#12652) Pityke78

Pityke78
(senior tag)

Sziasztok!

Egy egyszerű és lehet ostoba kérdésem lenne.
A műholdas digi mennyivel rosszabb minőségben, mint a kábeles? Sávszélesség, kép felbontás, időjárási zavarok, stb.

Köszi

(#12653) Watt25 válasza Pityke78 (#12652) üzenetére

Watt25
(PH! addikt)

A HD csatornák nagyjából hasonló minőségűek (csak sokkal kevesebb van), az SD-k pocsékak a kábeleshez képest. Fusd át ezt.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#12654) Orlin válasza frovery (#12651) üzenetére

Orlin
(őstag)

Amiko HD8260+

Elvileg kezeli a Smart CAM-ot.A Kaonnal nem akarok szenvedni.Inkább vennék 2 Amiko beltérit és hozzá igényelnék kártyát!Persze hozzá kell új koax is mert a mostani dual beltéri megoldáshoz van kialakítva.

Amúgy mitől lehet,hogy néha vibrál a kép.Néha fényesebb háttérnél ugrál a kép.Valami kébel nem csatlakozhat jól?A tv jó mert csak műholdnál csinálja... : :(((

[ Szerkesztve ]

(#12655) Orlin válasza Orlin (#12654) üzenetére

Orlin
(őstag)

Valakinek ötlete a "vibrálásra"?
Kicseréltem a kábelt,de még mindig.A másik szobában nem jelentkezik...Hol lehet a hiba?Lehet a tv adja meg magát?

(#12656) Pumma válasza Orlin (#12655) üzenetére

Pumma
(őstag)

Próbáld ki másik beltérivel, a beltérit meg másik tévével.

(#12657) Winnie The P válasza Orlin (#12654) üzenetére

Winnie The P
(senior tag)

A digi kártya nem csak az összepárosított beltérivel működik együtt?

ASRock M3A785GM-LE/128|AMD Phenom II X4 955BE|Kingston HyperX 2*4 Gb 1333Mhz|Gigabyte HD 6850 OC|Samsung F3 500Gb|Chieftec 450W|LG Flatron W1934S|Windows 7 Home Premium 64bit|NIS2014

(#12658) pumukli4573 válasza Orlin (#12654) üzenetére

pumukli4573
(újonc)

párosítva van kártya a kaonnal !! ..., kódolás nagravision 3 ...
lehetséges digi smart cam + (DVB S2) LG 42LB650V tv

[ Szerkesztve ]

(#12659) mcfly82 válasza Winnie The P (#12657) üzenetére

mcfly82
(újonc)

Vagy összepárosítva a digis (Kaon, Hyundai, stb) beltérikkel, vagy párosítva a Smart Cammal. Ez esetben pedig a Smart Camot tenné az Amiko beltéribe (ha csak a kódkártyát próbálná, nem működne). Ebből a szempontból a párosítás kérdése irreleváns, többek tapasztalata alapján gond nélkül működik Amiko beltérikben a Smart Cam.

(#12660) Orlin válasza Pumma (#12656) üzenetére

Orlin
(őstag)

Csak egy beltérink van.Egy dual hyundai.De most megnéztem direkt egy műsort a neten és laptopot rákötöttem a tv-re.Ami a műholdon ugrált a netes müsor nézésekor nem.
Tanácstalan vagyok.

(#12661) Pumma válasza Orlin (#12660) üzenetére

Pumma
(őstag)

Nem egy harmadik eszközt kellett volna bevonni, így semmi nem derült ki. A kábelezés és/+ 2 beltéri(digis / saját), vagy Smart Cam a tévékbe stb. Döntened kellene, hogy mit akarsz. Ez a dual beltéri nem túl jó megoldásnak látszik.

(#12662) AtHoS válasza Orlin (#12660) üzenetére

AtHoS
(PH! kedvence)

Amúgy a vibrálás milyen kábelezéssel fordul elő? A távolabbi coax csatlakozású TV-n vagy a közelebbin RCA/Scart csatlakozással?

Copyright © 2000-2015 PROHARDVER Informatikai Kft.