Új hozzászólás Aktív témák

  • Gypsy56

    csendes tag

    Sziasztok !
    Segítséget szeretnék kérni. A bajom az, hogy nem hozzáértőként vettem egy NAS326-t olyan céllal, hogy itthoni hálózatban elérhető legyen a meglehetősen sok zeném és filmem. Külső elérésre nincs szükség. Én ostoba egy olyat képzeltem el, hogy az itthoni gépekről megosztva lehetne nézni, hallgatni bármelyiken. Ez annyira nem jött össze, hogy már eldöntöttem, egy minimál kiépítésű pc lesz a megoldás, de sajna feltöltöttem a rengeteg cuccot, és már visszaszedni sem tudom. Az első kérdés az lenne, hogy erre a saját borzalom helyett valami működő rendszert nem lehetne telepíteni? A következő, hogy hogyan lehetne a pc-re visszamásolni a feltöltött anyagot? Ha megnyitom, a music könyvtár helyett látok kismillió könyvtárat, előadó, lemez, számok, stb. Ahogy feltöltöttem hol lehet megtalálni? Próbáltam már egy csomó mindent, itt olvasgattam az összefoglalót, sokat segített, de nem világos. Nem értem miért nem lehet a nas lemezeit ugyanúgy tallózni, mint egy sima megosztott lemezt. Ha zenét hallgatnék, elkezdi letölteni, ha filmet néznék, közli, hogy nincs média lejátszó. Ez egy iszonyat.

    [ Szerkesztve ]

    Csak mijafenézd meg azt a hogyishíjjákot, jó lesz az!

Új hozzászólás Aktív témák