Új hozzászólás Aktív témák

  • Fagyi

    aktív tag

    válasz viktorio17 #1417 üzenetére

    Ez nem teljesen így van. Nagy hangsúlyt nem fektetnek bele, de wordpressre is érkezett már sok frissítés.

    Az app future igény nem is értem senki részéről, bocs Macs.
    Ez az eszköz ezt tudja, akinek nem megfelelő az vesz drágábban syno-t vagy qnap-et.
    Ez fényévekkel jobb a "noname" gyártók nas megoldásainál. Az "olcsóságnak" ára van.

    Amint kiderült a "nagy" gyártók is a userekből élnek, ha lesz megfelelő számú zyxeles itt is több app lesz.
    Jelen pillanatban, ahogy Mr Dini is mondta, egy home user elboldogul ennyivel is.
    Másik példa Vettem egy 4 éves Tourant. BT két féle képpen párosítható, az egyik átveszi a teljes hozzáférést a telóról, így elmegy a telóról a térerő, ezzel együtt jár, hogy a net igényes alkalmazások nem működnek.
    Nemhogy a márka szerviz, de a magyarországi dealer sem tudta megmondani, hogyan tudom vissza osztani! Pedig van AP szolgáltatás az autóban.

    Ez a több kell nekem akkor is ha nem tudom (ki)használni elv nekem felesleges. Ha van használom, ha nincs elvagyok nélküle. Ha kellene mégis olyat veszek amin van. Jelen esetben akkor Syno vagy Qnap lehetne belőle. Ez egy home eszköz. A hardver lehetővé teszi power user felhasználásra. De ennek a hozzáférése, van akinek kényelmetlen, van akinek nem. Én nem várok el pc tudást, örülök hogy hozza az alap szolgáltatásokat, sőt még többet is, mindezt elég jó áron.

    https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

Új hozzászólás Aktív témák