Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aytukabozs

    addikt

    válasz Laza... #1367 üzenetére

    Namost vagy sok volt az a lányka aki egri, vagy pont kevés :P :DDD de;
    azért egy stable CM-ért lehet hogy én is dobnám a nubiaUI-t
    szoval részemről nem bánom ha betatesztelők helybe jönnek tudósítani hogy hogy áll a projekt...
    legalább nekem nem kell kísérleti patkánynak használni a telót :)

    [ Szerkesztve ]

    Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

  • FoxPuppy

    tag

    válasz Laza... #1367 üzenetére

    Laza nem értelek:

    0. nem panaszkodtam ,(?!) hanem leírtam a tapasztalatomat, UPO kérdésére válaszoltam, milyen bugok és tulajdonságai vannak a MIUI romnak illetve a fent említett 2-nek.

    1 , ha jól emlékszem beszéltem Veled telón és azt mondtad Te is szereted a MIUI-t . ?!
    Természetesen ez nem lényeg, mind1 mindenki azt használ amit akar.
    Személy szerint nekem a telefon maximálisan bejön , talán ebben a kategóriában a legjobb vétel, redmi 1s és társait simán túlteljesíti, bármilyen területen. Egyedül ez a Nubia felület nem jön be ,de természetesen ez teljesen szubjektív!
    Én személy szerint MIUI párti vagyok, (eddigi telefonjaimon is csak CM vagy MIUI-t használtam és a MIUI a pár + feature-rel + a szebb felület nálam győzött ) ezért nagyon várom a stabil 2kártyás verziót.

    Kókány ROMok: nem tudom és szeretem a custom cuccokat , egyes készülékeket sztem gyárival lehetetlen lenne használni..., de ez megint szubjektív + a portolás azért elég sok időt felemészt , szóval respect akik erre áldoznak a szabad idejükből.

    szóval nem értem a felháborodást, nem PANASZkoásnak hanem válasznak egy kérdésre.

    viszont a mikrofonos kérdésre várom a válaszokat !

    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák