Új hozzászólás Aktív témák

  • daninet

    veterán

    válasz n@p@lm #12069 üzenetére

    Nem a memóriakártyák lesznek tele, hanem a rendszerpartíció, pontosabban a /data hízik meg hatalmasra. Minden partíción van egyébként hely, a belsőn több giga, az sd kártya pedig 8 gigás oda is fér.
    Ellenben volt, hogy a dalvik már akkora volt, hogy 10 mega hely sem volt ott.

    Tegnap felhúztam magam és mindent legyalultam.
    Lementettem mindent, leformáztam az összes partíciót beleértve a memóriakártyákat is.
    Totál üres telefonra feltettem az új mokee romot, és a Gappsot. Felraktam a whatsappot, google driveot és a facebook lite és a disk usage nevű appot-ot. Más nincs most rajta. Gyakorlatilag üres a telefon.

    Internal memory 380mb szabad :W :W System 100mb :W :W

    Dalvik 0.9 giga és semmit nem telepítettem még, az egész partíció pedig 1,5 giga.

    Gyakorlatilag felrakok még 3-4 appot, azok párszor frissítik magukat és tele van. Nem lehet semmit telepíteni. Nem lehet minden appot áthelyezni. Tudok róla, hogy át kellene, de Chrome, Whatsapp, Skype, Facebook simán nem indul el, ha áthelyezed.

    Chrome pl 350 Mb, asztali verzió 115 :W

    Lehet vissza kell térnem a gyári ROM-ra. :F

    [ Szerkesztve ]

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák