Új hozzászólás Aktív témák

  • bomlasz

    csendes tag

    válasz bomlasz #25586 üzenetére

    Akárki akármit mond.az ECO CM7 Sokkal jobb a swedish snow RLS7-nél nekem alap Gen2-es ZTE BLADE-re. Ha nem hiszitek járjatok utána,ne csak ócsároljátok ;)
    Próbáltam már sokfélét. Az alap CM7 is jobb a swedish snow RLS7-nél. Csak a launchert ki kell benne cserélni mondjuk LauncherPro-ra.
    Meg azért fél év telt el a Swedish snow RLS7 és a CM7.2 stable között. Ki lehet találni,hogy addig mennyi hibát javítottak ki :)
    CM7.2 nél az igaz,h jobban szívja az aksit,de stabilabb mint a swedish snow.
    Eco CM7-el meg jóval stabilabb,és még a Svéd romnál is jobb akkuidőt értem el :) Ja és teljesítményre is legjobb :D
    Swedish snow-val meg a viber se megy rendesen... nehogy már ilyen romra mondjátok nekem,hogy STABIL... Én is ismerem. tapasztaltam már sokat belőle. :\ elég volt... egynek elmegy,de nem a legjobb. nekem meg a mániám,h mindenből a legjobb legyen :D hát akkor eco cm7 :)
    Ja és a swedish snow-nál valóban jobbak a CM9-ek. értem ezalatt konstakang cm9-et és Eco CM9-et. De az utóbbi (Eco CM9) még itt is gyorsabb és stabilabb :D De a viber azon is szar ... xD

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, bomlasz

Új hozzászólás Aktív témák