Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz TommyY2 #20957 üzenetére

    Hello!

    Sokat nem tudok kommentelni hozzá, mert nem igen írtál tényeket ("sok dologban praktikusabb" vagy "bizonyos műveleteknél lassabb" - ebből nem tudom mi a praktikusabb/lassabb, meg nem is gondolom úgy hogy az lenne - De mondjuk Én spec imádtam a CM7-et)

    A kinézettel meg sokan jönnek a Romoknál - semmi jelentősége, úgy alakítod ahogy akarod. CM-ekre milliónyi téma van, nem is beszélve a Launcherekről, és azokhoz is milliónyi téma/ikonpakk.

    Nem, nem frissíti magát cm10-re (ahogy a cm7-ről sem cm9-re :D) De egyelőre még várj is a cm10-zel.

    Azért nincs tele mindenféle "beintegrált" appokkal hogy jó legyen a mérete, és sokan úgysem a benne lévőkat használják/használnák... Én alapból beteszem a romba a Root Explorert aztán teszem fel a Romot, tehát nekem van benne fájlkezelő. :DDD

    Mik azok a "bizonyos programok" a yt-on kívül? Mert a legtöbb megy rajta (szerintem csak a fejlesztőiken múlik)
    A yt-ra meg itt van DJGABI által is írt megoldás.

    Amúgy örülök hogy tetszik.

    Jahm, témát nem keresgéltem rá mert nekem ez bejön (de vannak rá amúgy), hátteret meg ugye azt raksz amit csak akarsz. Bármilyen képet... Gondolom, habár nem használom az alap launchert, de a legtöbb Launchernél olyat raksz amit akarsz.

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák