Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz killbull #9215 üzenetére

    Majd lesz az az 5 10-20-30..

    Én nem így értettem. Amíg nem egyértelmű, hogy milyen oldalelem, és milyem mechanizmus blokkolja a videók megtekintését, mint írtam, azt állítani, hogy mindenkinek számolódik, picit merész:
    -nem mindegy, hogy süti alapú-e, az a süti eltárolódik-e
    -nem mindegy, hogy nem core-szerveren áramlik-e az adat, az a szerver elért-e a "blokkoláskor" (pl videólejátszáshoz az alapból elért és betöltődő doubleclick nem létszükséglet, és van 1-2 más is)
    -nem mindegy, hogy core-szerveren áramlik-e az adat, vagy esetleg kvázi az account-ba épül,
    -esetleg ha account alapú is-e, sütitörléssel, pl vpn proxy használattal, be nem lépetten megkerülhető marad-e általános használatra vagy nem.

    Várom a biztosforrásos egyértelműsítő hsz-ed válaszként, mert eddig én csak annyit látok, hogy sokan panaszkodnak, hogy itt van, nincs mit tenni, míg mások nem is tuják hogyan néz ki a felület... és ez nem csak " a youtube lépcsőzetesen vezeti be"-t jelentheti...
    Másképp: amíg nem egyértelmű, hogy megkerülhetetlen, addig lehet, hogy megkerülhető! (nem fogom én sem az életem rááldozni, hogy megkerüljem ha "nem lehet", de ha az eddigi 3 kattintás helyett 5, és fél évig nyugi van, akkor lényegi változás nem történt.)

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák