Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bari

    Modder

    Sziasztok

    Senki nem próbáltam még a Powerquest: Partition Magic nevü progiját?
    Régebben elég sok xp marticiót mentettem át másik vincsire, nem turkál bele a registribe, bitről bitre másolja át a kijelölt particiót ( emiatt kicsit lassabb mint a ghoost ), nem nézi mi van rajta, kiválóan használható átméretezésre és mozgatásra is, mostanában a 8.0-ás verziót használtam belőle, azzal nemvolt gond, lehet van már ujab verzója is, a lényeg nem a windows-os részét kell használni ( ha azzal a particióval kezdesz műveletbe amiről inditottad, pl rendszerpartició, akkor elcseszi, ez le is van irva a readme-ben ) lehet csinálni vele lemezes verzót, ha jolemlékszem 2 üres lemezt kér ( ne tedd irásvédetté mert ir a lemezre ) az egyiken maga a program van az inditó file-okkall, a másikon ha jól emlékszem csak a help file-ok vannak ). Lemezről bootolva fájdalom, és adatvesztés nélkül megoldható a másolás :)
    Bővebben: link

    Remélem segitettem


    mod: link beillesztés


    [Szerkesztve]

    Üdv: Bari

  • Bari

    Modder

    válasz Yutani #33 üzenetére

    Szia

    Bocsi hogy csak most irok ( a melóhelyen nem volt a szemem elött a topic )
    Ahhoz, hogy egyik particiót a másikra másolni tudd 2 feltételnek kell teljesülnie, ( célszerü ha a cél vincsin eyáltalán nincs semmi ) az egyik hogy a cél vincsin minimum annyi szabad helynek kell lennie mint a forrás vincsin az a partició amit másolni akarsz ( ha esetleg kisebb a hely elötte resize & move parancsal le kel kicsinyiteni a kivánt méretre, de a legkisebb méret a partición elfoglat adatmenyiségtől kicsivel nagyobb lesz ), a másik hogy filerendszerben nem célszerü hibának lennie, legalábbis badsectort nemszokta szeretni. Ha a forrás vincsin még bebootol a rendszer célszerü egy ellenörzést és egy defragot lefutatni, de ezek nem szükségesek.

    visszaolvasva kicsit kusza
    de remélem érthető

    Üdv: Bari

Új hozzászólás Aktív témák