Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Necro

    veterán

    válasz bl4ze #4703 üzenetére

    Érdekes köröket futottam be EC2-vel.

    Az első tökéletesen üzemelt elsőre.
    A másodikat gateway nélkül vettem, aztán szembesültem vele, hogy kínai szerveren de eu-ban egy gatewayen csak egy kamera működik, így rendeltem külön egy gatewayt hivatalos forrásból. Kiderült, hogy ahhoz meg nem adnak adaptert, így most térítették vissza részben az árát...
    Közben vettem ebayről egy felújított kamera+gateway-t. Ez elsőre 1 nap alatt lemerült. Sokat leveleztem eladóval, napi több képmentéssel igazoltam az akku merülését, melynek a vége az lett, hogy az eladó megunta és visszautalta az árát. A kamerát nem kérte vissza...
    Elkezdtem a második kamerát használni a harmadi gateway-el, amíg a külön megrendelt úton volt. Az is tökéletesen üzemel, ahogyan az első.
    Közben a külön gateway megérkezett, kapott egy itthoni tápot és rákötöttem a második kamerát. Nos kb 4 napja 100%-on van vele...

    Itt jön az, hogy nem értem.Arra rájöttem, hogy tökmindegy, hogy international vagy global, a gateway nem válogat. A kamerák is mennek mind a kínai szerveren. Az viszont érdekes, hogy megcserélve a gatewayt most mindhárom egyelőre tökéletesen üzemel...

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Új hozzászólás Aktív témák