Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aRm1n

    aktív tag

    válasz Petrónius #831 üzenetére

    Köszönöm szépen a segítséget mindkettőtöknek! Ezek alapján egyelőre jobb, ha a 6-ossal próbálkozom elsőre :)

    Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

  • Oldman2

    veterán

    válasz Petrónius #831 üzenetére

    Tanulságként:

    crDroid 6.12 + jelenleg ajánlott Magisk telepítéssel

    gondoltam kipróbálom a frissítést 7.5-re, az XDA-n azt írták simán lehet frissíteni.

    Zip install után sajnos nem indult el a kicsike. A crDroid logo "pörgött" vagy fél órát...
    Oragefox alól szerencsére le tudtam minden szükségeset menteni (természetesen utólag).

    Lehet hogy a Magisk-et előtte le kellett volna szedni?

    No mindegy...

    ******

    Ha már kardjába dőlt, gondoltam megnézem ismét, hogy Xiaomi.eu ROM alatt megy-e az NFC LOS alapú ROM után!?

    Hát most sem ment, stabilan inaktív volt a kapcsoló. De ha már eljutottam idáig, elkezdtem utánanézni mi ebből az állapotból a kiút.

    A múltkoriban ugye kiderült, hogy a Global Fastboot ROM felrakása sem oldotta meg ezt.
    :W

    Valahol olvastam, hogy gyanús az, hogy a Fastboot ROM ezt nem teszi rendbe. Jó lenne tudni mi a fene okozza!?

    Több helyen azt ajánlották, hogy tegyük fel külön a 60-70MB-os firmware pakkot előbb.

    Az EU ROM jelenleg 12.0.3.0 verziónál jár, az ugyanilyen verziójú fw nem segített.

    Aztán sokadik helyen valaki írta, hogy ő felrakta a MIUI 11-es fw-t (fw_willow_miui_WILLOWGlobal_V11.0.5.0.PCXMIXM_e511dfbf29_9.0.zip), majd utána az EU ROM-ot.

    És lőn csoda, az NFC kapcsoló helyreállt!!!
    :C :C :C

    Ennek örömére ismét xiaomi.eu ROM-on vagyok.
    :DD

Új hozzászólás Aktív témák