Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz micafighter #13123 üzenetére

    @micafighter: itt olyan 35%-nál leírtam hogy működik a mem. optimalizálás.

    @Titanium backup használhatósága:
    semmi problémám nincs vele, se phh, se az abból eredeztetett Magisk se a SuperSU rootolással, még a zip készítés és az abból visszaállítás is tökéletesen működik az eddigi összes stable-el és bármely eddig próbált custom ROM-al is (AEX, RR, ViperOS, Lineage..). Leírnátok pontosan hogy ti mit tapasztaltok vele?

    Én pl. alapvetően stable-t használok. Úgy szoktam váltani/váltogatni, hogy TiBa-val csinálok egy backupt zip-et (csak olyan appokkal amik nem szinkronizálnak, pl játékot egyebet beleteszek, VIbert, Facebookot hasonlót nem) és ebbe beletetetem az app+data részt is aztán csinálok egy másik zip-et amibe beleteszem azokat az előbb kimaradtak (Viber, Facebook.. egyebek) és itt csak app-ot rakatok bele majd RedWolf-al csinálok egy tömörített boot+system+data mentést (5..6 perc) majd gyalu és másik ROM telepítés, aztán OpenGApps Aroma (van már egy bevált konfigom) aztán Magisk aztán start majd Titaniup Backup telepítés, adsz root jogot, restart, a recovery-ből installálom az első zip-et, restart, a TiBa meg szépen visszahúz mindent.. *mindent*.. aztán restart recovery-be, installálom a második zip-et, restart, a TiBa meg szépen visszahúz mindent.. *mindent*.. aztán belépkedek ezekbe az appokba (Viber, Facebook) és az egész összesen kb. 20 perc. Aztán ha "be van lakva" és minden frissítve van + Magisk modulok is működnek akkor megint vissza a recovery-be, RedWolfban csinálok egy mentést az "új" ROM-ról is. Aztán gyalu, stable mentés vissza. Ha váltogatni akarom akkor egy váltás megvan olyan 15 perc alatt (mentés 5..6 perc, másik visszaállítás szintén 5..6 perc). Jó, nem dual boot de az a 15 perc az semmiség nekem erre.

  • DJ Diablo

    tag

    válasz micafighter #13123 üzenetére

    (#13128) crok

    Már egyedül csak a viberrel szívok. A többit már visszaállítja.
    Viber Restore
    Keresgettem a neten és a fejlesztői beállításokban van egy olyan opció, hogy telepítés usb-ről. Ez legyen aktív. Nálam így lett jó. Fagyasztás is működik.
    A viber csak pörög de nem történik semmi. Egy pillanatra megjelentek a régi üzenetek majd eltűntek, aztán aktiválni kellett.
    Most találtam egy leírást, hogyan is lehet visszaállítani a régi üzeneteket csak most meg nem hajlandó több kódot küldeni (megvolt a napi max)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák